Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k

Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k
Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü, kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, kalemlikten çıkardı.Sustu.Anladı.

2 Ocak 2016 Cumartesi

3 D yazıcılar!.. aNAlar kUtSallığını Kaybetti!!

Sol duyumun dediğidir 

   Şimdi başlığı okuyan sayın okuyucularımın,   3 D yazıcılarla, anaları, nasıl bağdaştırdı bu şebelek diye kafalarında kocaman bi soru işaretiyle gezdiğini görür gibiyim. Yanaşın azcık anlatayım.
          Efendime söyleyeyim, efendime söylerken siz de dinleyin. Geçenler de takip ettiğim bi bilim sitesinde, 3 d yazıcılar hakkında bi yazıcık okudum. Efendiciğim, yakın bi gelecekte yapay organ üretimine başlayacak olan zındık insanoğlu, tıpkı bi yazıcıdan çıktı alır gibi, insancıkların organlarını yaratabileceklermiş.Uygun kodları girdiğinizde bide bakmışsınız on dakika da hopp kalbiniz elinizde atıyor!! Ay!!! allah olduk yeminle!! ha ha...çok hoş.)
         Bu taze bilgiyi kapan beynim durur mu, cıkks.durmaz! Tam,  bebek görmeye gidip,   kısıra kaşığı sallamışken  ---aslında ana rahmide bi tür 3 D yazıcı görevi görüyor. Genetik kodlarımız erkeğin sperminde, kadının yumurtasında gizli,  kadın vajinası da bi tür flaş girişi, rahim de sadece, gelişmiş   bir 3 D  yazıcı  prototipi, analar kutsallığını kaybetti, diyip gülmeyeyim mi!.. Sonrada bu yetmez miş gibi g..tümüzü yırtıp çocuk doğurunca "sağlıklı doğum" yaptık diye seviniyoruz . Bu öğretiyi  bize nasıl yüklemişlerse diyip  kahkaha atınca...ortam aniden bir dakikalık sessizliğe gömüldü. Sağ duyu olarak hemen devreye girdim de, allah analı babalı büyütsün repliğiyle dağıttım şaşkın sessizliği, sonra da kısıra nar ekşisi çok yakışıyo dedim. Normalleştim:)
 Öle işte:) ha ha...çok hoş.)

Hiç yorum yok: