Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k

Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k
Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü, kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, kalemlikten çıkardı.Sustu.Anladı.

11 Ağustos 2014 Pazartesi

TeRÖristlerin Ve SahTE KaBAdaYılaRın, toplumları Susturduğu bi Çağa vira demir yol alıyoruz!!maalesef:(

Sol duyumun dediğidir

      Demokrasi nedir dedi; karatahtanın başında duran kara bıyıklı adam. Demokrasi halkın kendi kendisini yönetmesidir diye bağırdı Anabelli, parmağıyla birlikte sırasından ayağa fırlayıp. Halk uyacağı kanunları belirleyecek kişileri seçer. Demokrasi ne güzel şey!!
      Hım...dedi kürdi ağa sakalını sıvazlayıp, "halk" biz deil miyik?  Vekil efendi bizi temsil edecekse, mecliste bi el kaldırmaya bakar, o vakit töremizi kanun ederik:))Bu bizim en demokrat hakkımızdır!!!
Halkın %99nun yerlere tükürdüğü bi memlekette, yerlere tükürmeyi yasaklamak da neyin nesi?
Kitabı mukaddesimizde bize vaad edilen tomurcuk memeli  13lik kızları M..kmemizi yasaklayan bu yasakçı zihniyete son verme zamanıdır bide!
     Sokaklarda g.t başı açıp dolaşan her an m..kimizi kaldırıp abdestimizi bozan, bizi cünüp gezdirip günaha sokan karı milletine tanınan bu ayrıcalıklar yok mu hele!!! Koca Osmanlının başını da bunlar yakmadı mı? Çoğunluksa çoğunluk biz de.:)  Pedofili hakkımız söke söke alırız!!

     Zaman geçti, zaman aktı, zaman zaman içinde.

      Demokrasi nedir dedi;   küçük bi kız meraklı gözlerle:

     Demokrasi dedi Anabelli; durdu azcık, yutkundu, zihnindekileri söyleyip söylememekte tereddüt etti .Demokrasi diye tekrar etti; sonra cümleyi bi çırpıda tamamlamaya karar verdi.

DEMOKRASİ, HAYVANLARIN ÇOĞUNLUK OLDUĞU YERDE, ORMAN KANUNLARININ HÜKÜM SÜRMESİ DEMEKTİR.


     Neferteti mazlum halkını selamlar.
   

Hiç yorum yok: