Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k

Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k
Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü, kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, kalemlikten çıkardı.Sustu.Anladı.

21 Ağustos 2014 Perşembe

CeHeNNeMDE Bİ bAKİRE:))

GüLİStanSIZ  KaLdIM  REcEp!!   

   Çocukken, Muhammedistlerin kaydettiği öğretiler, artık güncellemelerle doğruluk varsayımı kaybetse bile bi tür eylemsizlikle alışkanlığa dönüşür.

      Bu esnada öğretilerin yanlışlığını, fark eden beynine, format atan kullanıcı, yeniden yüklenen doğrular karşısında, acaba bu doğrular da öncekiler gibi eskiyecek mi sorunsalıyla karşılaşınca sistemi ERÖR verir.
  
    Yeniden yüklenen er kişi ayarları tek tek incelenir, misal er kişiler sevimlidir, azcık östrojen yardımıyla yenilebilir gibi; öğretiler sisteme geri yüklenir. cıkss...sonuç yine ERÖRRR!!
    
  Başka bi taracıyıcıdan giriş yapılır; er kişi kullanıcının tüm ayarlarını tek tek incelerken, cıkss...bu iş PC başında olmaz diyen eski tip nası desem MS-DOS kafasının en doğru mantık olduğuna karar verilir:)) bi kaç görücüyle hasbihal edilir. cıkss..sistem yine erör!!

    Formattı, erördü, sistemi geri yükleyeyim derken, her sistemi geri yüklediğinde hardiskinin zarar gördüğünü  ve bi fil ömrüne sahip olmadığını fark eden kullanıcı  amannnnnnn boş ver bugün ne giysem kafasına döner:)) ve bi dağa çıkar. Bu iyiye alamet:)

Hamiş:Böyle böyle düştüm cehennemine. Artık inanmıyorum. Ey rab! yak beni!!!

 ha ha...çok hoş.)
2 yorum:

Titan dedi ki...

sonunda cehennemin dibine geldin, sen de hosgeldin

Nefer Neferteti dedi ki...

hoş bulduk:)sıcak mı? ha ha...çok hoş.)