Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k

Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k
Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü, kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, kalemlikten çıkardı.Sustu.Anladı.

20 Nisan 2014 Pazar

PeMBe otobüsten peMbE ÇArşafa:)


Sol duyumun dediğidir  

   Yerel seçimin gazıyla coşan Müslüm, daha önce deneyip tepki aldığı ama hala uygulamaya geçirme hayallerinden vazgeçmediği, şeri kanunları demokratik yollardan; bi nevi işi kılıfına uydurarak yapabilir miyizin yolunu arıyor:) hımm...mantıklı:)
    Bu stratejini hayata geçirmenin ilk hamlesini de "pembe otobüsler".
     Otobüslerde kadınların erkekler tarafında taciz edildiğini ve kadınların haliyle bu durumdan çok şikayetçi olduğu, tespiti yapan Müslüm, bu sorunun çözümünü, kendi ampul kafasına göre hemencecik bulur. Kadınlara ayrı otobüs!!! Sırf kadınları korumak için yapılan bu hizmetin altında  fenalıklar arayan şeytanlar vardır elbet:)) Bu şeytanlar şöle sual ederler utanmayıp sıkılmadan müslüme:))--neden er kişilerin, otobüslerde tacizini engellemektense, sorununun kaynağına inip, toplumun cinsel açlığını bastırmayıp, bu sorunu ortadan kaldırmaktansa, kadınları ayrı bi otobüse tıkıyorsunuz? Hemn tokat gibi cevabı yapıştırır müslüm.Elbette kadınları koruma için :)
 Bu noktada durup bi es koyalım:))
     Büyük Osmanlı imparatorluğu zamanında,  toplumun yarısının sokağa çıkamadığını haliyle, toplumun yarısının felçli olduğunu ve bunun bizi Avrupadan ve diğer gelişmiş ülkelerden geride bıraktığını ifade eden Talat paşa, bu rezalete bi son verip, "kadınlara tek başlarına sokağa çıkma izni vermiştir"

     Bu durumun kadınlar için tehlike arz etiğini iddia eden muhalifler, aslında kadınları korumak için
kadınların yalnız dolaşmamalarını bi erkeğin tasmasıyla gezmeleri gerektiğini savunmuşlardır. Aslında alınan tüm bu önlemler kadınların iyiliği içindir:))Bu günün pembe otobüsçüleri bu muhaliflerin torunlarıdır net:))
      İslam kadınların korur, kadına değer verir Neden anlamak istemiyorsunuzcular vardır elbette. Nasıl peki?Onları mutfakla yatak odası arasına tıkarak .Kadının yaşam alanı mutfakla yatak odası arasıdır. Günümüz de dahi, küçük şehirlerde tecavüzlerin ya da tacizlerin az olmasının nedeni bu şehirlerin daha güvenli olması değildir. Doğuya doğru gidildikçe en geç akşam 9 da kadınlar evlerine kaçar:))Buda suç oranını azaltır:))bu ka basit:)
     Buradaki asıl amaç, kadınları erkeklerden korumaktır. Tıpkı kadınları, tacizci er kişiden, korumak için, pembe otobüs hizmetinde olduğu gibi.
  Sonuç olarak müslüm islamı ılımanlaştırmaya çalışmaktadır. Net. Çarşafı pembe yaparak:))düşük doz da şeriat:)))
ha ha...çok hoş.)
Günün türsünü dinleyek azcık:)) karda zordur yürümekkkk anladım gelmeyecekkkk...
Neferteti mazlum halkını selamlar.

Hiç yorum yok: