Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k

Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k
Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü, kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, kalemlikten çıkardı.Sustu.Anladı.

17 Şubat 2014 Pazartesi

KaPiTaLiZmDE SoN NoKtA! ----KIL PİYASASI----:)

Sol duyumun dediğidir-ELLEN ŞOWWWW--

     Toplumsal kast sınıflandırılırken, alt sınıfın en belirgin özelliklerinden, biri  de, tek eğlenceleri Tv izlemektir diye tanımlanır. Biz de bu sınıfın en has bi bireyi olarak elimizde uzaktan kumanda zap zap yapıp duruyoz elbet:)) 
    Muhteşem yüzyıldan, game of thorenese ordan medcezire, oradan hop kara dayıya derken aha!!! ELLEN ŞOW! Dünyanın bir numaralı şovu ve şovmeni:))) Bi kadının başarısı diye alkışlıyorum birazcık tereddütle, ellen kendisine kadın denmesinden haz ediyomu bilinmez elbet:)Kişisel tercihler ve özel hayat kutsallığına saygı deyip geçiştirecem bu konuyu:))
    Ama efendim mevzu o deil; bakın mevzu ne:))Dünyanın  bir numaralı tolkşovunu izlerken, seyircinin çığlık çığlığa bağırışlarını duysanız, aynı anda ayağa fırlayıp, alkışlamalarını görseniz bu yapay coşkusuna hayran kalırsınız:)))Alkışlamaktan elleri haşat oluyodur kesin:)ha ha...çok hoş.))Ya da seyircilerden birine, bi  flaş hediye edince bile ELLEN e şükranlarını öle bi sunuyolar kİ; gözlerim yaşarıyo valla:)
     Elbette para, alkışı satın alıyor.Seyircilere alkışlamaları için artık ne kadar ödeniyosa:) Bu durum bize de yavaşcıktan bulaşmış sanki. Kısaca, yakın gelecekte, oğlunuz ne işle meşgul sorusuna, : bi tolk şowda seyircilik yapıyo diye bi replik duyarsanız şaşırmayın:)) ha ha..çok hoş.)
    Peki sadece alkışları satın almakla yetiniyorlar mı? cıkkss...Bazen mağazalarda yüzünde bi sırıtışla sizinle konuşan elemanları görmüşsünüzdür:) Ayın elemanı seçilmek için gülümseyen,  dudakların kulaklara doğru yayılışını gülüş diye tanımlarsanız elbette:)) gülüşü  satmaya çalışan  sermaye sahipleri de var tabi.) Aslında bu davranış biçimlerinin hiç biri, hoş görü çerçevemi  zorladığımda,   çemberin dışında kalmazlar.

   Fakat geçenlerde ELLEN şowu izlerken, alacakaranlık serisinin esas oğlanı, Robert Pattinson
 Ellen arasındaki dialoğu duyunca:   Hoş görü çemberim darmadağınık oldu valla:))YUH!!dedim!!!! yuh!!! soyanlara:)yuh!!!insana kıyanlara )))

ELLEN-Genç kızlar size bayılıyor!!!

ROBERT- Evet:))))Kıllarımı traş edip internette 5 dolara satıyorum:))

ELLEN  -5 dolar çok az,kendine daha çok değer biçmelisin

    Velhasıl,  arz ve talep kesişti, kapitalist sistem  nur topu gibi bi piyasa doğurdu:)) Kıl piyasası:))) Tabi fiyat çeşitlemesine gitmeyi daha akıl edemedi bu oğlancık:)Kol kılıyla,  s.k kılını aynı fiyata satmamak lazım gelir, kapitalist abileri bu oğlana bi el atsın:)))ha ha...çok hoş.)

Neferteti  mazlum halkını selamlar.


Hiç yorum yok: