Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k

Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k
Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü, kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, kalemlikten çıkardı.Sustu.Anladı.

31 Ocak 2013 Perşembe

IRKÇI kimdir?

Sol duyumun dediğidir


 Efendime söyleyeyim efendime söylerken siz de dinleyin. Son demlerde, güzel ülkemde bi kavram karmaşası aldı başını gidiyo:) Aslında bi karmaşa filan olduğu yok, insancıklar kendi açılarından olaylara bakıp ezber zihniyetleriyle yorum yapıyorlar ki, bu durum, gördüğümüz ve algıladığımız şeyleri başkalaştırıyor:)

     Irkçılıkla suçlanan milliyetçiler, asıl ırkçıların, suçlayıcılar olduğunu farkında değiller:)

    Ben Türk'üm dediğimde cıkss..sen Türk olamazsın, zaten hiç benzemiyorsun, bu bölge asimile oldu, diyen er kişi prototipini anımsadım bu süreçte valla:)) Utanmasa mezureyi çıkarıp kafa tasımı ölçecek:)) Türk kavramı kafasında nasıl şekillendiyse artık:) çekik gözlü, büyük g.tlü, orta asyadan atlarıyla gelen sarf ırk:)))Aslında bu Alman öğretileri bizim kültürümüzde ve yaşama biçimimizde tarihin hiç bi evresinde yaşanmamış ve kabul görmemiştir.

 Fakat özgürlükçü er kişinin, Türk olmadığımı ispat için delil arayışları beni çok duygulandırdı valla:))

   Bu durumda kim ırkçı oluyor sorarım siz:)Ne mutlu Türk'üm diyen herkes, Türktür diyen bizler mi,  yoksa sen Türk olamazsın kafatası ölçün tutmuyo ya da  "yemeğin salçalısı, karının kalçalısı" Türk ata sözüne atıfta bulunup,  g.tün küçük sen Türk değilsin, diyen sizler  mı? 

Neferteti mazlum halkını selamlar:)

Hiç yorum yok: