Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k

Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k
Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü, kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, kalemlikten çıkardı.Sustu.Anladı.

1 Haziran 2012 Cuma

ALLAhIN rızkını vermediği piçler

İslam, rahimleri açık ağızları kapalı kadınlar yaratır.

2000 model mümine tipolojisi tam da bu tanımlamaya uyar.Kadını kutsallaştırma adı altında,  iş hayatından uzaklaştırıp, mutfakla yatak odası arasına sıkıştırarak bi nevi seks köleliğine mahkum eder.
Bu şeriatın kurallarından biridir. İslamın kadını kutsallaştırma süreci tam da bu noktada başlar.
Nasıl başlar peki?
Kürtajı yasaklayarak elbette. 4 haftada hamile olup olmadığınız anlayamazsınız bile.
Düşünün ki, lisede deneyimsiz bi cinsel ilişki sonucu hamile kalan  ya da tecavüze uğrayan kızlar, çocukları doğurmak zorunda kalacak. Haliyle bu doğum süreci kadınların metabolizmasını birebir etkilediği için onları eğitim-öğretim hayatından en baştan uzaklaştıracak.Diyecek ki şimdi müslüm, liselilere evlilik izni çıkardık. Hamile bi kızın Türkiye gibi bi ülkede liseye  gidebileceği düşüncesini bellekleriniz alıyor mu? Namus cinayetleri ayyuka çıkmış bi ülkede bunu iddia etmek nasıl bi ütopik düştür:)
Elbette buradaki amaç, suyun yolunu baştan kesmek, kadınların karnından sıpayı eksik etmeyerek, onları iş hayatından uzaklaştırmaktır. Karnından sıpa eksik olmayan kadının elbette sırtından da sopa eksik olmayacaktır.

Peki bir kadın mazlum ülkemde neden kürtaj kararı alır?Onu bu davranış biçimine bu vahşi cinayete iten nedenler nelerdir:)))
*Tecavüze uğramıştır.enses dahil.
*Zaten kendi çocuktur.
* Zaten çocuğu vardır, 1 çocuğa daha bakacak durumda değildir.
      Bu arada, bu ülkede katillerin sokaklarda elini kolunu sallayarak dolaştıklarını hatırlamakta fayda var.)Ama gelin görün ki, kazın ayağı öle deilmiş.)meğer sokak ortasında kurşunlanan kadınlar, asıl katillermiş.)

İşin en ilginç yanı, yaşam hakkı cümlesiyle  gayrimeşru çocukların, doğmasını kutsallaştırıp, doğunca onlara piç adını veren de bu  zihniyettir.Fakat bu davranış biçimlerinin hepsi aynı amaca hizmet eder. Şeriat.
Kimsesiz çocuklar çoğalınca, müslüm "onlardan ikişer üçer alınız" süresini kendisine karga edinip, kimsesiz kızları haremine kabul edecek, hem dünyada zevkü sefa içinde yaşayacak hem de cennetle ödüllendirilecektir.
Tıpkı sapık Hüseyin üzmez gibi, aslında küçük kızlara,  s.kimi yalatarak onlara iyilik ediyorum, savunmasını televizyonlar da rahatça yapacaklardır.

Şüphesiz burada size apaçık bi mesaj var:)


Bu olaylar cereyan ederken kıyas gastecileri hemen iş başı yapar.Türkiyeyi Hollandayla kıyaslayanlar mı ararsın:)) Fransayla kıyaslayanlar mı ararsın:) Onlara bakıp, sarışın sarışın gülümsüyorum:)) işaret parmacığımla kafacığımı gösteriyorum:)anlayış farklı, kültür farklı, fark burada, diyorum:))

Hamiş:Türkiye de yirmibeşbin çocuk sokaklarda yaşıyor.

Neferteti mazlum halkını selamlar.

Hiç yorum yok: