Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k

Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k
Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü, kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, kalemlikten çıkardı.Sustu.Anladı.

8 Mart 2012 Perşembe

MuZ CuMhuRiyetinde mAyMunLAr:)

Sol duyumun dediğidir:)

     Olmadık deneylere kalkışan isviçreli bilim adamları, bakın bu sefer nasıl bi deney yapmışlar:)

     Buncağazımlar ne zaman deney yapmaya kalksa ya bi farecik ya da bi maymuncuk telef olur. Elbette bilim için telef olan tüm canlıların cennete gideceğiyle ilgili kutsal ayet yoktur; ama olsa, ne iyi olur valla:)

    Şimbi bu, bilim adamı olup, aynı zamanda isviçreli olan şahsiyetlerden müslüman olanları acaba dinimizi diğer canlılar arasında yayabilir miyiz çalışmaları yapmaya başlamışlar.)
   Tahmin edeceğiniz üzere kobay maymunlar:) dişi olanları elbette:))

   Efendime sölim, efendime söylerken siz de dinleyin:)
Dişi maymunlardan bi kaçını bi kafese koyup, tavana muzları asmışlar. Maymuncukları bi süre aç bırakıp, muza ulaşma çabalarını izlemişler. Muzları o kadar yükseğe asmışlar kİ, hiç bi dişi maymun muza ulaşma başarısını gösterememiş. Sonracığıma deneyin ikinci aşamasında, kenarda duran örtüyü, dişi bi maymunun başına sarmışlar  ve onun muzunu daha ulaşılır bi seviyeye indirmişler. Bi süre sonra örtü-muz bağlantısını kuran dişi maymun, örtüyü kaptığı gibi kafasını sarmaya başlamış:))Hatta belli bi süre sonra, dişi maymunlar arasında örtü kapmak için arbede çıkmış.)))
Sonuç, elbette başarı!!!türbanlı dişi maymun nesline nihayet ulaşılmış.)) ha ha...çok hoş.)

İlahi siviçreli bilim adamları nereden gelir bu deneyler aklınıza:) islamın ışığını söndürmek için kurulan tuzaklar bunlar bence:))valla:)

Nefreteti mazlum halkını selamlar:)

1 yorum:

Bahadir dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.