Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k

Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k
Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü, kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, kalemlikten çıkardı.Sustu.Anladı.

18 Mayıs 2011 Çarşamba

Laiksizlik "ahlaksız dindarları" doğurdu! Ahlaksız dindar kimdir?

       Solduyumun dediğidir:)
                                        
Ahlaksız dindar kimdir? misal, ülkemde adalet yok! hatunumun kıllı bölgelerini kapatmama yasak koyuyor bu laik T.C diyip soluğu avrupa mahkemelerinde alan:) fakattttttttt...tüyü bitmemiş yetimi, tüysüz bırakan gündüz fenerinin nuryüzlü hırsızlarını, yüzyılın yolsuzluğu diye feryat figan  eden,   alman mahkemelerine vermeyen, bu paracıklarla kabeyi su yoluna çeviren müslümandır:):)
Ahlaksız dindar...? Büyük cenaze konvoyuna bakıp, ne ka iyi adammış ; mekanı cennet olsun diyen anabelliye cıkk...öle deil, cenazeye Bakan geliyor , ondan cemaat çoğaldı diyip, abdeste duran müslümandır:)
Din devleti İĞFAL etti! Bi demler böle bi yazıcık yazmıştım bloğuma:)Bu bi miladdı:) Artık devlete herkes koyabilir:) ha ha ...çok hoş.)
Bu ahlaksız dindarlar bakıp, İslamda, ıslahat şart diyen hayırlı solcum benim:) :) zaten islamda ıslahatı Mustafa Kemal cumhuriyetle birlikte yaptı: :) laik müslüman, prototipi bu ıslahatın sonucudur. Ne var ki;  son demlerde,  müslüman, laikliği kaldırıp mümini araplaştırdı:)
Arap müslüman, kuranın tüm sürelerini ekarte edip nisa süresinden uygulamaya başladı:) Oysa laik müslüman nisa süresi hariç kuranın tüm öğretilerini üç defa öpüp alnına koyardı. Kuranın temel ahlaki felsefesini kendisine kılavuz yapar ve birebir yaşamına uygulardı. Bunu din diye benimser ve yayardı. Onun için ahlak varsa din vardı .Ahlaksız adem, dindar olamazdı: Hele müslüman hiç olmazdı:)
Ama gelgör ki; arap müslüman rüştünü ispat etti. Öncelikle dindar yönünü rahatca satmak için, laikliği ezdi:) Laiklik,  teoride kalıp pratikte piyasadan silinince, namaza durdu:)
ALKAPON gibi düşünüyordu artık:) Önce bisikleti çalıp her akşam tanrıdan af dileyen ALKOPON. gibi:) Artık seni, hiç bir kabe  temizlemez, müslüman!!!ha ha ...çok hoş.)
Neferteti mazlum halkını selamlar:)

2 yorum:

cemo dedi ki...

Çok güzel tespitler yapmışsın nefercim :)))

neferteti dedi ki...

tşk cemo şirin:)