Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k

Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k
Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü, kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, kalemlikten çıkardı.Sustu.Anladı.

29 Nisan 2011 Cuma

Ölü kadınlar ülkesi:(

sol duyumun dediğidir:)
Kadınlarrr...kadınlar...dağlara doğru..sıla gurbet...çalı çırpı dağlara doğru... göçer gider, çeker gider ay çiçekleri:) hımm..ne hoş söylerdi vicdansız:)
Kürt kadınının mutfakla yatak odası arasından çıkışına vize veren bu türkücüğü, söylerken her dem duygu yaparım:) Bahtsız kürt kadınları ki; türk kadınından bi farkı yoktur. g.t baş aynı. aynı kara kader! aynı kara baht!hep söylerim bu ırkizm sam amcanın uydurduğu farklılaşma ve birbirinden uzaklaşma, biçimidir. gerisi hikaye...
Ama efendim mevzu o deil, bakın mevzu ne:)Bu türkünün gazıyla soluğu dağda alan, mazlum kürt hatunu, dağda, s.k başına düşen vajina sayısınıdaki azlık nedeniyle, tam kapasite çalışmakta!
Sosyalizm derken paylaşılan mal olacağı düşüncesi dank! edince belleğe:) amaaaa çok geçççç!!!!
Gelgelelim ikinci hatun grubuna:)
mümine model 2000:)
Kürdün töresi bide islamla birleşince, yemede yanında yat, grubu!!!
Yurdum kadınının, örnek bi mümine olmasını teşvik eden, töre+din bileşimi, voltranı oluşturup, karşı duran her dişiyi, hakkın rahmetine gönderiyor. Şimdi bi çok mümin, müslümanlık bu deil, sloganıyla çıkıp gelecektir. Büyük ihtimal Mevlananın huşu dolu sözleri dillerinde, tefleri ellerinde::)ama öle deil:(( and olsun ki, öle deil:))benden duymuş olmayın, Mevlanayı gösterip, Humeyni çıkıyor müslüm! ha ha...çok hoş.)
Peki benim gelişmekte olan ülkemin hiç mi gelişmekte olan hatun silueti yok! Elbette var! Onlara da hayırlı solcular grubu diyecem:) Bu hatuncuklar, bi avrupalı gibi kuş sütü kuru üzümle beslenmiş, bi evin bi kızı misali büyümüştür genelde:)
Buncağazımların hiç mi derdi tasası yok peki? Elbette var? İlgi bunalımı yaşıyolar azcık:)neyseki, onların derdine derman olan Ayşe Arman ablam var. misal, köşeciğinde her dem, şehirli kadın niye orgazm olamıyor sorucuğuna cevap arıyor. Onların ki de ayrı dert elbet:)Herkesin derdi kendine büyük der ormanda büyük ağaç:)
allah beterinden saklasın:) ha ha ...çok hoş.)
Dostummm dostummmm güzel dostummmmmm bu ne beter çizgidir buuuuuuuu...bu ne çıldırtan dengeeeeeeeeeeeee...yaparak döker bi yanımızzzzzz..bi yanımız bahar bahçe:)) ne hoş türküdür:)

2 yorum:

fer nia dedi ki...

yine diyorum...
keşke senden daha çok olsaydı:(

neferteti dedi ki...

ölmez sağ kalırsam eğer çoğalacağım:))