Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k

Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k
Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü, kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, kalemlikten çıkardı.Sustu.Anladı.

18 Mart 2011 Cuma

Blogsuzluğun dayanılmaz ağırlığı:(((

SOLDUYUMUN DEDİĞİDİR:)

Efendime sölim, efendime söylerken siz de dinleyin. Ben bu net alemine düştüğümden beri, başıma gelmeyen kalmadı aaa dostlar. Köyden artizzzzzz olma niyetiyle şehre kaçan Türkan Şoray'ın başına gelenler bir!!! benimkisi iki!! öle düşünün yani:) ha ha ...çok hoş.)
Bundan seneler evvel ne ka evvel anımsayamayacağım. bazı şirinlerin üç, cık..bazılarının 5 yıl iddiaları var. neyse efendicim o demler işte, anto diye bi siteye yolum düştü! nası düştü peki. Türkiyenin kültür sanat edebiyat sitesi başlıcığına kapıldıydım azcık:)

Ormandan kaçış senaryoları yazıyom ben de:))aha! bi de ne göreyim "serbest kürsü" diye bi forumları var.hah! işte dedim, aradığım şey! özgürlük ve serbestlik deyince, sadece şeyinin özgür bırakılmasıyla ilgilenen mazlum halkımla hasbihal etme yeri:)
Mavi salonları bile var:))bıdır bıdır konuşanlar:) işte o dem! Yıllarca yaptığı zındıklıklar yüzünden bi hücreye kapattığım sol duyum, sol omzuma çıkıp bağırdı!!!!!!! Bunlar şirinlerrrrr dedi:)) Yeterince uslu bi çocuk olursanız bi gün ormanda şirinleri görebilirsiniz diyordu o zat!!! Doğruymuş işte!!!!! Ben hep uslu bi kız oldum! Allahın ve kulların bütün söylediklerini yaptım!!! onları görüyorum!!! nihayet!! işte şimdi, yılların sessizliğini bozup, onlarla konuşacağım!! MERHABA BENİM KÜÇÜK MAVİ ŞİRİNLERİM!!!!ha ha ...çok hoş.)

Fakat gerçeği annemden sonradan öğrendim repliği yapacam, adı serbest olan bu kürsüde bi hasbihal esnasında, Seda sayan hanımefendiyle Nihat Doğan evliliği konusunda, çemkiren bi müslüme, cıkk..öle kötü kötü konuşma, peygamber kumaşı var bu oğlanda, bi kırkını doldursun hele, seda ablamın da hz. haticeden ne farkı var dediydim de:)
allam yaa..ben demedim aslında, solduyum dedi:) zındık o!! hımm...bu forumun modu rivayete göre adı Biloymuş beni şutladı:)ama sadece beni değil başkaları da şutluyodu:)hımm..yani yalnız olmadığımı bilmek güzel duygu vesselam:) Görerek yaşayarak, öğrendik ki, meğer adı serbest olan bu yercik, aslında serbest filan deilmiş.) ha ha ...çok hoş.)

Sonracığıma, dövülmüşüm sövülmüşümmmmm kovulmuşumm bennn, h..stır çekilmişim yarim türkücüğü dudaklarımda uyduk MİNİŞE :))ha ha ..FF diye bi site var. kıssss gel peşimden dedi:)) geldik:)

Zaman geçti, zaman aktı , zaman zaman içinde, BLOGLARA indirilen demir bi yumrukla durdu:)Hepimiz durduk! hepimiz sustuk! Derin bi sesizlikle bekliyoruz:)

Çember sakal şirinleri yakalayacak mı yoksa ormanda kaybolacaklar mı?..cık..cıkk..hiç hoş deil(

Yurdakul çıktı geldi, bağıra çağıra dedi ki;

Bu zavallı sürü için, ne merhamet ne hukuk!
Sade sert bakışlı bi göz!
Sade ağır bi yumruk!!!

Bide bloğumun sağından solundan fışkıran, reklamlar benim deil:)) ben hala, reklam kabul etmeyen fakir ama onurlu bloğum:)) Hele şu okeye var mısın piştt!! diyen seleni hiç tıklamayın:!!cıkk..cııkk.... gözüm tutmadı onu valla:)) ha ha ...çok hoş.)

2 yorum:

fer nia dedi ki...

ben bu hikayeyi biliyorum:)
hatta bizzat tanığım:))

neferteti dedi ki...

aha:) feri :)canlı tarihim benim:)özlemişim.hşg:)