Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k

Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k
Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü, kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, kalemlikten çıkardı.Sustu.Anladı.

17 Şubat 2011 Perşembe

Yetmez ama evetten, 5 ay 17 gün sonra:)))


Solduyumun dediğidir:)

Sana şöle bi tepeden baktım, ey mazlum halkım::)))

Altında bi tarih!! 12 EYLÜL 2010

Yaklaşık 5 ay onyedigün önce, mazlum halkım özgürleşme yolunda dört nala, tozu dumana katmaktaydı. Tozdan dumandan nereye gittinden bi haber:)) Bu referandum bizi kuvvetler birliğine götürür. Yargıyı hükümetin tekeline vermek, özgürleşmek deil, özgürlüğün şah damarını kesmek demektir. Devletlum bu sonucu kendine gaz yapar. Bu gaz sizi de boğar, ey hayırlı solcum benim! Memişleri açıp, leydi Godivadan bi haber, müslüme doğru koşma, memişleri göstermek, müslüme özgürlüğü değil seksi çağrıştırır s....k seni demedik mi? dedik:)

Ve referandumdan hemen sonra müslüm, tüm kötülüklerin anası kabul edilen rakı olur şarap olur müslümce zınhar yasak olan dünya nimetlerinden tadman için, sana şarap dolu kadehler sunacak, cennete gitmen gerektiğini salık verdi:) Ve bununla kalmayıp, çözüm önerileri üretti:) misal kırmızı sokak:))
Amsterdama yolunuz düşmüşse kırmızı sokakta şöle bi salının:))Erkek ve kadın fahişelerin vitrinleri süslediği, vucudunu satmanın özgürleşme bicimi sayıldığı ve kabul gördüğü kırmızı sokak!!! işte müslüm, bi kadeh rakı içen ve ahlaki değerleri yatakta kaplan kesilen huri yüzlü mümineyi katlayan seni bu sokağa layık görüyor.

Bitti mi peki? cıkk..biter mi? yeni başlıyor daha:)))

Devletlumu bi stadyum açılışında ıslıklarıyla yaralayan, ıslıkcı teröristler, derhal nur yüzlü polisimin yakın takibine alınıp, referandumla özgürleşen, nur yüzlü savcımın dikkatini celb etti. Aynı polis savcı ikilisinin nedense, insancıkları domuzbağı yapıp boğazlayan müslüman hizbulallahcılar gözlerinden cık... olmadı ellerinden kaçtı.yazık!:)
Bitti mi? cıkk...bitmedi:))
İmam hatiplilerin sadece, imam olmaları konusunda keza, cıkk..yapmayın etmeyin, abilerim ablalarım, demedik mi? dedik:))
imam hatipli polisin seni koruyacak mı? imam hatipli savcı seni savunacak mı? imam hatipli hakim, yasayı mı yoksa şeriatı mı uygulayacak diye size hömkürmedik mi?Ağır tahrikten suçlu bulunacaksın !yakında! çok yakında!!!! demedik mi? dedik:)

ve işte geldi!!!!İlahiyat Profesörü Orhan Çeker, “dekolte giyerek tacizciyi tahrik eden kadının da suçlu olduğunu” savundu. Çeker, “tahrik edici kıyafet”i belirleyecek bir komisyonun kurulmasını de önerdi.
Ama ben böle olsun istememiştim. Kutuplarda balinacıklar ölmesin istemiştim:) diyip dudaklarını büzüştüren sezen ablamı görür gibiyim:))ha ha...çok hoş.)

Bu düşünce biçimine sadece mümin mi sahip sanıyon? cıkk..deil.Mümine kocasını ayartan şimdilik dekolte giyen yavaş yavaş dar kot vs. giyen ve müminin abdestini kaçıran or..puların tahrikten suçlu bulunmasını alkışlıyor!!! biline!!!
Ormanı dinliyorum, gözlerim kapalı:)))ha ha...çok hoş:))

Bitti mi? cık..bitmedi:)

Çember sakaldan tel bıyığa asker postallarının korkusuyla geçen, nur yüzlü köpekler birer birer inlerinden çıkmakta. Nur yüzlü artık daha güçlü. Çünkü nur yüzlü, kendisine suudi modeli şeriat Türkiyesini vaad eden sam amcayı arkasına aldı. Sam amca, bununla kalmayıp, nur yüzlü +kürt faşo ittifakını güçlendirip, ortadoğunun en güçlü ordusunu darmadağınık etti. Hımm...bu stratejiyi düşünen ve uygulayan sam amcaya bi alkış lütfen!! bu bi pazılllll!!!eksik parçalarım var ama tamamlıyorum:))ha ha ...çok hoş:)
Demem o ki ;
Sana özgürlüğünü veren adama küfrediyorlar! sen susuyorsun Fatma!
Sezen ablam bale papuçları boynunda soluğu Londrada aldığında, sen ne yapacaksın Fatma? Bi peygamber tokadıyla uslandığında, geri mi döneceksin, mutfakla yatak odası arasına?

şimdi ellerimm bomboşşşşş yüreğimmm sarhoşşşşş gönlümmm olduuu bin parçaaaaaaa hımmm...hoş:)çok hoş.)
Neferteti mazlum halkını selamlar!!!

1 yorum:

fer nia dedi ki...

keşke senden daha fazla olsaydı:(