Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k

Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k
Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü, kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, kalemlikten çıkardı.Sustu.Anladı.

23 Ekim 2010 Cumartesi

kocalara tutunmak::)))

Acı çekmekkkk özgürlükseeee, özgürdük ikimizdeeeeeeeee, sen yuvasız çalıkuşu ben kafeste kanaryaa....hımm...ne hoş sölerdi vicdansız.
yazdığınnnnnnnnn son mektuppppp....şu an elimdeeeeeeeeeee.okuyup ağlıyorummmmm.her kelimedeeeeeeee.meğerse yalanmış, aşkın sevgindeeeeeeeeeee.mutlu ol diyorsunnnnnn.sensiz olur mu?
allam yaa...bu türkülerle büyüdük, serpildik hey!! yarrrr:)ha ha...çok hoş:)
ama efendim, mevzu o deil, bakın mevzu ne?efendime sölim, efendime söylerken, siz de dinleyin.

Biz acılara tutunmak felsefesiyle büyüyüp, böğrümüzü karartırken, hatun kişi daha mantıklı bi yol bulup, kocalara tutunmayı keşfetti.Amerikanın keşfi gibi düşün:)
Kocalara tutunan hatun kişiyi çalışma esnasında hemen farkedersiniz, onlar ki; genellikle kendilerine cennet muştulanmış olan kutsal anaların büyük bi bölümünü oluşturur.Kutsal ana, analık vazifesini her fırsatta bahane edip, işten kaytarmayı becerir.Bu konuda bi sorun yaşadığı an, devreye hayatının her deminde tutunacağı kocası girer ve hopp..oldu da bitti, maşallah.bi bakmışsınız iş sizin üzerinize kalmış:)

Onlar Kocalara tutunmanın derin hazzını yaşarken size de acılara tutunmak kalır:)
ağlaaaaaaaaaaa....ağlaaa..halineen..ağlaa kör talihine türkünüsü fonda müzik yapacam.ha ha ...çok hoş:)
cık...umay hatununun türküsüde hoş olur valla....dar sokaaakkkkk vurgunlarıııııııııı....kaldırınn düşenleri....ağırrr...ağırrrrrrrrrr...DÜŞMEDİM DAHA!

Hiç yorum yok: