Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k

Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k
Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü, kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, kalemlikten çıkardı.Sustu.Anladı.

30 Eylül 2010 Perşembe

kızlara hava atmak için doktor olmuş, angut:)))


anabelli tatilde:)

Eşek gibi çalış, leydi gibi ye:) felsefesini kendiciğine karga edinmiş bendeniz, bu tatilde de memlektimin tozlu yollarına cıkk...yalan valla::) ha ha...tuzlu denizinin kızgın kumlarından serin sularına atlarken, bi süre sonra sıkılıp, artık aramızda kovalent bağ oluşan kız grubuyla bi tekne turu ayarladık:)geçen seneki, bütün kızlar toplandıkkk!! sorduk niye yıprandık türküsünü bize armağan eden! animatöre rastlamamak ümidiyle allam yaa..tekne mi dedim...yat!! o yat!!...yatta uzandıkk:) ha ha...çok hoş)
deniz eriii.al demirriiii sıra sıraaa vayy...dolaşalım limanları vira viraaa vayyy...türküsü dudaklarımda, teknenin yemek bölümüne yerleştiğimizdem:)hemen yanı başımıza da bi çift yerleşti:)
er kişi sürekli konuşuyo...hatuncuk hanımhanımcık:) hafif bi tebessümle, er kişinin söylediklerini teyit ediyo:)er kişi orta yaşlara yol almış, hali vakti yerinde, kurduğu uzun ve sesli cümlelrden de doktor olduğu anlaşılıyo:)))
diyeceksiniz ki; ne var bunda:) arabalarının plakalarını DR almaları kadar doğal...ama efendim mevzu o deil::) bakın mevzu ne?

bu, kızlara hava atmak için doktor olduğu sonradan anlaşılan angut, elleri kolları tabaklarla dolu garson çocuğukla hasbihalde:)
garson çocuk hımmm...14-15 yaşlarında kanımca...ne iş yapıyorsun diyor, garsona? çocuk şaşkın bi ifadeyle...garsonum abi diyo:))
angut devam ediyor. garson diye iş mi olurmuş!! misal kızlar sana soracak ki; nerede yaşıyorsun-marmaris-ohhooo diyecekler...
nerde çalışıyorsunn..yatta diyeceksinn..yine ohooo...diyecekler...
ne iş yapıyorsun dediklerindee...garsonum mu diyeceksin!o zaman...hımm...diyeceklerrr:)))
garson çocuk şaşkınlıkla hala ona bakıyo. bi taraftanda elindeki kolundaki tabakları düşürmemeye çalışıyo:)allam yaa...böle tuhaf olaylar gelip ,nasıl beni bulur:) valla...bilmiyom:)çağırıyom mu acaba:) ha ha...çok hoş.)
yıllarca, doktorların insanların hayatlarını kurtarmak için onca yıl okuduğunu düşünürdüm:) yalanmışşşşşşşşşşş...yalannnmışşş..yalannnmışşş meğerrrrrrrrr...kızlara hava atmak için okumuşlarrrr:::)))cıkk...cık...hiç hoş deil)

sol duyum çıktı geldi sol omzuma oturdu, mehmedin oğlu akif oldu dedi ki;
ayıp mı çalışmak! günah mı yük taşımak!!! ayıp dilencilik! işlerken el, yürürken ayak:!!

2 yorum:

cemo dedi ki...

Okumak cahillik alır eşşeklik baki kalır :) sözü ne kadar haklıymış

neferteti dedi ki...

he valla:) test edildi onaylandı:)ha ha...çok hoş:)