Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k

Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k
Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü, kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, kalemlikten çıkardı.Sustu.Anladı.

9 Eylül 2010 Perşembe

Din, devleti iğfal etti:)


Dinle devleti birbirinden ayıran kötü kalpli laiklik en sonunda, müstakını buldu.Müslümin gönlü, teoride olmasa da, pratikte, dinle devletin ayrılmasına daha fazla razı gelmedi:) bırakınız yapsınlar bırakınız s..kkler felsefesini kendilerine karga edinmiş guruhla birlikte, dini devletle seviştirdi.

Bu sevişmenin, meyvaları da, yakında olacak referandumda tomurcuklanıyor.Bayram namazını kılan devletlum, ibadete gelmiş müslümanın, evet ohh...çok...iyiydi..gibi sesler çıkarmasını salık veriyor.İnanan ya da inanmayan farketmeksizin, toplumun büyük bi kısmı tarafından saygı duyulan değerler, ayaklar altına alınıyor.
Müslüman bi iftar çadırında misal orucunu açarken, müslüman kabedeyken misal günahlarından arınırken, dinin devletle sevişmesini caiz sayıyor.
Müslümin devletle sevişdiğini duyan, fener rum patriği, elinde haçıyla koşup geliyorr..ellere var daaaa...bizzee yokkk miii..türküsü dudaklarında..soluğu trabzonda, yıllarıdır müze olarak faaliyet gösteren sümela manastırında alıyor.Bide konuşmacık yapıyor.Biz burada padişahların ruhuna dua etmeye geldik:) düşmanımın, düşmanı benim dostumdur felsefesi hakim:)alt metni okuyorum! ey müslüman! ikimizin de düşmanı türkiye cumhuriyetidir.dolayısıyla kurucusu atatürktür.eski güzel günlere dönelim.siz de osmanlı olun! angut müslüm, inandı inanacak! g.t kadar toprak kaldı elinde nası osmanlı olacaksa:) biri şu mazluma bi osmanlı impt.haritasını versin, hayrına:) cıkk..yoksa osmanlı derken.osmanlı beyliğinden mi bahsediyo:)ha ha...çok hoş.)
Trabzonda yıllardır faaliyet gösteren bir kilise olmasına rağmen bu saruhanın, sümela manastırında duacık etme isteğine bi anlamverenler bi berigelsin:) şüphesiz burada bize apaçık bi mesaj var:)
Çürük başlı balık, başarıya giden her yol mübahtır felsefesiyle, kendi çürümüşlüğünü toplumun her kademesine yayıyor.Balık baştan kokarsa ne yapmalı efendiler!
Ya bu balığı yiyip mefta olacaz, ya da başı keseceğiz:)
Bekleyip ya göreceğiz ya da öleceğiz:)
ha ha...çok hoş) bak şu sarışına:)

2 yorum:

cemo dedi ki...

Dur daha neler olacak göreceğiz.

neferteti dedi ki...

he valla:) bekliyoz:)çok heycanlı:)