Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k

Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k
Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü, kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, kalemlikten çıkardı.Sustu.Anladı.

17 Haziran 2010 Perşembe

islamiyetle birlikte türk kadınının attan inip yatağa girişi :))


sol duyumun dediğidir :)

Araplara uyum süreci!!
(tarih tekerrürden ibarettir :)))

Efendime sölim efendime söylerken sizde dinleyin. Bozkırdan dörtnala batıya giden atlılar, bi dem sonra ne ka, barbar olduklarını anladılar. Atlarını dörtnala, batıya sürmelerinin nedeni, açlık belası değildi elbet, sırf barbarlık olsun diye, çalmak, çırpmak, kelle uçurmak türküsünü söylerken kafiye yapmaktı amaç.

Her işteeee bi hayırrrrrr…bu işte her şeyyyy senn:) ne hoş söler Yalın’cım.
Hayırlı bi iş için geldiler yani. Bakınız nasıl bi hayırlı işe vesile oldular.

Tam da talas savaşı sırasında medeni ümmedi muhammedle tanıştılar. Şimdinin avrupalıları sayacan, o zamanın araplarını. Elde tespih, suratta kıllar bırakacan. misal sünnet.
Barbarların hatunları at üstünde, sağlarında sollarında. Hatunların daha ne şeytan olduklarından haberleri yok. Cahil barbarlar sevgili anamız, Havva’nın Ademe ettiklerini bile bilmezler. Neden sebep? Mürekkep yalamışlıkları yok da ondan. Bi kitabı mukaddesi okusalar, iki aydınlansalar. Öğrenseler bu hatun kişilerin ne şeytan olduğunu.Şeytanların şerrinden rabbime sığınırm:)
Allahu ekber dedi oldu da bitti maşallah :) Araplara uyum süreci vatana millet hayırlı olsun:) Arap yasalarının hepsine uyacağız. Yaşasın şeriat!
Zaman geçti, zaman aktı, zaman zaman içindee ve günlerden bi gün.
Altında bi tarih 1959:)
Hepimiz müslümanız, misal hepimiz Avrupalıyız. Yaşasın inovasyon!

4 yorum:

samkon dedi ki...

katıldığım sonuç: hangi din olursa olsun.. yeterki araplardan öğrenmeyin..

TACLAMACAN dedi ki...

Öyle bir rüzgara kapılmış ki Türklük tarihi hep sindirilmiş, abluka altına alınmış ve hareketsiz hale getirilerek kısırlaştırılmış. Dün müslümanlıktı bugün ajrupalılık. hep asimile asimile yapılarak eritilmiş ve benliği unutturulmuştur. kendisine benzetmiştir dış güçler türkleri ya da hedeindeki kitleleri. çünkü kendi tarihlerinde de kendi benliklerinden eser yok. Ancak Türk kadınını yok etmişler. Herkes Nihal Atsız'ı bilimsel ırkçı olarak nitelendirir ama öyle değil işte. romanlarının çoğunda türk Kadınını at sırtından hiç indirmemiştir, bilakis Erkeğinin yanında varlık mücadelesi vermiştir hep. Okuduğum tüm romanlarında Türk Kadını esastır, şiirlerinde Kadın kadındır. Şu hazin manzara/mız ATSIZ atayı haklı çıkarmaktadır. Dolayısıyla şu yazının haklılığı dağlar kadardır.

Evet; dün Türkler din kisvesiyle değiştirildi(!) bugün Avrupalılaşmayla değiştirilmekte yarınsa bir sonla neticelendirilip tarih sahnesinden silinecektir. Artık tutunamıyor tıpkı bir buz sarkacından kayan su damlası gibi olmuş. Tarih/dış güçler buz sarkacı görevini yürütmekte Türk insanı bir su damlası..

Çok hazin, çok!..ELİMİZDEN HÜRRİYETİMİZ ALINMIŞ BOYUNUMUZA ESARET ZİNCİRİ VURULMUŞ BİZ TÜRK DEĞİL MİYİZ ARKADAŞLAR?!..

neferteti dedi ki...

tşk şirinler:)

fer nia dedi ki...

yönetmen kamera diyor ve öğretilmiş, çalıştırılmış oyucular oynuyor. biz de seyrediyoruz. Gözlerinin gördüğünü algılayamayan beyinler de görünenle yetiniyor işte. gören beynine ve kalemine sağlık nefer:)