Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k

Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k
Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü, kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, kalemlikten çıkardı.Sustu.Anladı.

7 Nisan 2010 Çarşamba

Şeytan Rıdvan'ın allahı nerde:)))


İletişimden yargıya öz-ELLEŞTİRME:))

Sol duyumun dediğidir:)

Ararım ararımmm ararım seni her yerdeeeeeeeeee, sorarımmmmmmm, ıssız gecelerde sevdiğim nerde…allam ya ne hoş türküdür. Artık böle çağ dışı türküler yakmaya lüzum yoktur. Misal: sevdücüğün seni merakta mı bırakıyo…sana boynuz mu takıyo…boynuzlar saçına gitmiyo mu? Celallenmeyin güzel kardeşim, bi besmele çek hele, sonra pamuk eller cebe. Basacağın paraları tele-kulağa oh…ereceğin muradcığına:) sevdücüğün nerde kimle fink atıyo öğreneceğin-bknz-bilgi edinme hakkı... sonracığıma… misal Rıdvansan azda şeytanlık varsa ruhunda, Tanju senin için ne diyo, kim, kimi, kaça transfer edecek? Teşvik primi az geliyosa bi kaç rus hatunla, tatlıya bağlasak mı maçı, rakibe değilde onlara gol atsanız:) Misal paşalar darbe mi yapıyo…Necmettin hoca efendinin, kanlı mı olacak, kansız mı olacak diye parmak sallamasını beklemeden…tele-kulak can kulak iş başında, size şah damarınızdan daha yakın:) bi de baktın muhalefetin, belediye başkanının televizyonunun içinde. Yaşasın demokrasi!
Demokrasi böle böle gelecek memlekete elbet. Herkes, her şey, şeffaf olacak. Kurallara uyacak! Misal sigara yasağı çok hoş... TV de adamın g.tt açıkta elinde ki sigara çiçek olacak.

Türk Telekom özelleştirilirken bazı kurumların devletin bekası açısından özelleştirilmesinin sakıncalı olduğunu bağırırken, ağzı kapatılan bi kaç iyi adam bunlardan bahsediyordu elbet.

Öz-ELLEŞTİRME nin b.k bulaşmış, eğitim ayağına bakalım bi de. Özel üniversiteler yumurtadan çıkar gibi çıkıyo. Özel üniversiteler elbette olacak. ihtiyaç hasıl oldu. Ama efendicim sıkıştın diye yol ortasına s.çmak mı lazımJ)demem o ki sana, sonuca giden her yol mubah mıdır?
F tipi yapılanmanın sanal mimari ki, şeyh efendi gibi görünür; ama efendicim IP girersen sam amcanın şeyini görürsün. Artık iş kuran kurslarının küçük dünyasından çıkmış, gülbahar hatun kolejlerine, oradan fatih üniversitelerine kadar uzanmıştır. Velhasıl eğitimdeki öz-ELLEŞME yeni gelen jenerasyona, bilim öğretiyo gibi görünse de, sorgulamadan, analizden yoksun bi kuşak yetiştirmektedir. Kendisine, kitabı mukaddesin bi virgülün dahi değişmediğini, sonradan yazılmasına rağmen 12 hafız tarafından ezberlenip, noksansız tamamlandığına inandırılan, bi güruh ne kadar tanrıyı, hayatı ve yaşamı sorgulayabilir ki? Ki bu jenerasyonun çekirdekleri bu gün, ülkeyi yöneten tel bıyıklı zihniyettir. Bu kurumlar tanrının bilimden uzak, arap islamının köhne öğretileriyle genç dimağları öldürüyor.

Güvenlikte ÖZ-elleşti. Güvenliğin nasıl özelleştiğini anlamak için, kara köpekler havlarken filmini izlemeniz tavsiye ederim. Senaristinin, yönetenin, oynayanın, emeğine sağlık.

Artık insanların güvenliğini devlet değil. Mafya sağlıyor. Kendi kurallarını koyuyor ve uyguluyor. Demokrasi çoğunluğun hayvan olduğu yerde, orman kanunlarının hüküm sürmesi demektir der nefer. işte öle bi şey:))) hani ıssız bir yoldan geçerkennnnn, hani bir korku duyar da insannnnn, hani bir şarkı söyler içinden işte öyle bir şey…allam yaa ne hoş söyler Erol abim:)

Yargıyla da elleşiyorlar. Yargı ÖZ-elleşmeye direniyor. Onu satın alabilecekler mi? Misal tarikatların seçtiği vekil bakan, savcıyı atasa, zındık savcı bu nur yüzlüler hakkında suç duyurusun da bulunma cesaretini gösterir mi? Hiç kar getirmeyen bu kurum devletin sırtında bi kambur mu yoksa?

Lasse-faire-lasse passe - bırakınız yapsınlar bırakınız s..kler-- felsefesini kendisine, karga edinmiş bi güruh öz-ELLEŞME ye tam destek hep destek verdi.Şimdilerde, tecavüze uğruyorsan hiç olmazsa zevk al kısmını yaşıyoJ Devletlumun yanağını okşadığı, Barlas Mehmed’in değdi gibi bunlar demokrasileşmenin sanıcılarımı yoksa:) cıkk..sanmam...en iyi ihtimal, bebek ölü doğacak gibi, umarın devlet anayı öldürmez:)

Hiç yorum yok: