Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k

Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k
Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü, kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, kalemlikten çıkardı.Sustu.Anladı.

13 Mart 2010 Cumartesi

Nihayet mozaik pasta olduk:) afiyet olsun:)

SOLDUYUMUN DEDİĞİDİR :))
Sol duyum zavallı duyum, biçare duyum. Sol elim zavallı elim, bi çare elim ne hoş sölemiş orhanın oğlu veli zamanın birinde. Sol elinde asa taşıyan zındık firavundan beri, önce musa sonra mustafa...lanetlenmiştir sol el. Kitabı solundan verilenler, vay onların haline! (ayet, 25)
Ama efendim mevzu o deil. Bakın mevzu ne. Ben sağ duyu olarak ne yapsam faydasız bu münafığa . Son demlerde de, ülkemin başarılı insancıklarını kara kalemiyle karalar durur da, ben sağ duyu olarak, onun yaptıcıklarını burada bir bir anlatır, cehennemin kızgın alevlerinden kurtulacağım günü düşlerim.Efendim dünyanın en saygın dergilerinden biri, dünyayı geliş amacı karı becermek olmayan bi müslimi, F tipi şeyimin şeyhini, dünyanın yüz enteli arasına koymadı mı. Ermenileri kıtır kıtır kesen, bu faşist türkler hakkında konuşmacık yapıp ödül kapan orhan efendi, dünyanın en saygın ödülünü alırken, niye gururlanmaz da, bilmem neresinden uydurduğu lafçıklarla, bu kalemleri karalar. Dünyanın en saygın dergileri, kurumları son zamancıklarda, (sam amcam koca g..tüyle ırağa yerleştikten sonra:)-ülkemin mazlum halkına daha bi ilgi göstermeye başlamış, düşenin elinden kimse tutmaz teorisini çürütmüştür. Daha geçenlerde dünyanın en saygın kadın dergisi mari kiler :) pkk kampındaki faşist kürt yıldırgaçları fotoğraflayıp, amazonların ataları, efendim ne İskitleri, o öncelerdendi, şimdilerde, faşist kürt karılarıdır diye ilan etmişte bu zındık sol duyum, bu bilgiye şeyiyle gülmüştür.

Dünya basınının ülkeme olan bu ilgisini neresinden uydurduysa, kötüye yormuştur . Dünya basınının bu hayırlı alakasını, hayra yoran nur yüzlü, son zamanlarda, bi kürt olur, bi alevi olur, ama etnik kimlik önemli, bi gürcü olur(devletlumun ırkıdır, Osmanlı olacak hesapta, g..t kadar toprak kaldı avucunda neresiyle Osmanlı olacaksa) misal, bejan katır gibi şahsiyetleri, hemen ödülcüklere boğar. Akabinde, etnik kimliğinden, yaralanarak, hemen bi dini bütün gazetede (misal saman)köşecik kapar bu hatun kişi. Ara sıra, fetvacıklar verir. Misal Leyla kana, başörtüsünü yere atsın, kavga bitsin. Töreymiş hesapta :) Soyunsa dünya barışı :)

1 yorum:

TACLAMACAN dedi ki...

Hepsinin de topunu patlatayım. .)