Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k

Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k
Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü, kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, kalemlikten çıkardı.Sustu.Anladı.

21 Mart 2010 Pazar

LOST'UN ARABI:)

sol duyumun dediğidir :)
Anabelli son zamanlarda çok sıkıntılı. Ne yapsam ne yapsam bi hamak alıp sallansam, kurtulur muyum bunalımdan hamakta sallansam türkücüğünü, çığırıp durmakta. Bu demlerin birinde, bi dizicik buldu kendine LOST. Bide ormanda geçiyo hikaye…orman kanunları hüküm sürmekte…çok hoş…hey gidi…eskiden köle isavrolar vardı. Sosyal içerikli mesajcıklar verirdi. cık…şimdilerde...pembe seviyo.

Efendime sölim, efendime söylerken sizde dinleyin. Bu lost dizisindeki mükemmel adam ve kadıncıklar hakkında daha önce kelam etmişti anabelli. Hatunların hepsi birer fitnisss Figen, er kişiler apollo. Araya bi şişko koymuşlar numunelik:)Son demlerde gelişmekte olan ülkemin, gelişmekte olan insancıkları, sabah akşam sağlıklı yaşam diye tutturdu. Fil gibi yiyip, hopluyo zıplıyo…kilo verecek güya… boşuna hoplayıp zıplayacağınıza, iki kazma vurun toprağa...bi fidan dikin misal, boşa gitmesin kaloricikler, yapışmasın oranıza buranıza. israftan sakınınız demiş en sevgili...cıkk..enerji israfı diz boyu:)
Ama efendim mevzu o deil. Bakın mevzu ne. Anabelli bu losttaki arapa hayran. O bi saddam karşıtı. iy biri yani. Saddama karşı savaşmış. Bu Sam amcayı seviyo anabelli. Sabah akşam ırakta ümmedi muhammedi becerirken amerikan askerleri, losttaki arap tiplemesiyle arapların, gönülerini almakta :)Sam amacının ırakı işgalinin
bi faydaası oldu ümmedi muhammede kanımca. Haklarını yememek lazım.
Önceleri sade karılar becerilirmiş diye, cinsel organları ellerinde, öteye beriye sallaya sallaya dolaşan müslüm, meğer erkekler de becerilirmiş, cümleciğini literatürüne not düştü. Artık bi amerikan askeri görünce, karılarının k..çç önce kendi, k..çç saklamakta. İğ…..hiç hoş deil:)

Hiç yorum yok: