Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k

Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k
Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü, kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, kalemlikten çıkardı.Sustu.Anladı.

21 Ocak 2010 Perşembe

TEHLİKEYİ FARKINDA MISINIZ:)

Sol duyumun dediğidir :)

Anabelli, o deniz ülkesinin dalgaları arasında dalga dalga dalgalanırikene, ara sıra orda burda fink atmadığı zamanlarda kah bi ümmedi muhammede çatar o da olmadı kürt bi faşo da olur:)) Bunları yapan eden, solduyucuğudur, hemencecik açıklayıvereyim. Sağ duyucuğunun bu olan bitenle bi ilgisi yoktur. O şeriatın buyurduğu gibi, bi köşeye çekilir de hak tealaya duacıklar eder. Kıllı bölgelerini kapatıp, bi ümmedi muhammedin şeyini, yerli yersiz, kaldırmayayım diye, uğraşıp durur.

Efendicim bu zındık sol duyum geçenlerde, tehlikeyi farkında mısınız, diye bi cümlecik duymuş, saçı uzun aklı kısadır onun. Bu vesileyle tatlı tatlı kaşınmış, demiş ki; muhtemelen şah döneminde minicik eteğiyle tahran sokaklarında fink atan fatma, işte bi sabah uyandığında kara fatmaların dört yanını sardığını görünce, ayyyyyyy demiş, tehlikeyi farkına varmıştır. Asıl tehlike sensin orospu, dendiğinde görevimiz tehlike olmuştur da, ama iş işten geçmiştir :))

Yine efendime söliyeyim, efendime söylerken siz de dinleyin. Ümmedi muhammedin en mazlumu, sevgili ırak halkı, hamisi amerika’nın, ülkesine demoklesin kılıcını geçirmesini daha bi farklı hayal etmiştir. Bunda holivıtın payı azımsanmayacak kadar çoktur kanımca...Bi amerikan kadın asker nasıl becerilir, hayalleriyle yanıp tutuşan ümmedi Muhammed, amerikan kadın askerlerini görünce öle sarı sarı, cinsel organı elinde, alllah allah nidalarıyla saldırmış, aman efendim bide ne görsün, ayyyy... deyip kaçışacakları yerde(bi müslüman hatun böle yapar, öyle yüklenmiştir belleğe :) bu hatunlar, bin kaplan gücündeki er kişiyi şeyinden tutup, dahası çırılçıplak üst üste istiflemesinler mi :) elbette ıraktaki bu ümmedi muhammede tehlikeyi farkında mısınız diyenlere, lo ne tehlikesi, amerikan karıları gelecek sarı sarı, s.k onları diye hömkürmüşler, ama bu karılar onları cinsel organlarından çekip çekiştirirken ereksiyon olmamışlardır. lo yoksa, müslüman on kaplan gücü şiddetinde cinsel güce sahip değil midir :)) asıl tehlike budur? ? ulemaya soralım. Sayın Hüseyin üzmez hocam buyurun))

Hiç yorum yok: