Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k

Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k
Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü, kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, kalemlikten çıkardı.Sustu.Anladı.

23 Aralık 2009 Çarşamba

AVRUPA NASIL BİTLENDİ - 1- :)

So duyumun dediğidir:)
Efendime söyleyeyim, efendime söylerken sizde dinleyin. Bu temiz pak Avrupa’nın asil sınıfı, tuvalet hizmetlerini göremediğinden, bu özel işleri yaptıracak, kasları güçlü ama beyin kasları zayıf, Osmanlı torunu (gerektiğinde Osmanlı tokadı atabilecek) er kişiler ithal etmiştir. Bu köylerinde tuvalet alışkanlığı bile olmayan er kişiler ve hatunlar, Avrupa’nın tam ortasına bırakılmıştır.(tuvaletler de uyarıların çoğu Türkçe yazılmıştır –beyazın yalancısıyım:))) örnek sifonu çekiniz ama sorun şuradadır efem ki, la sifon nedür? ? ? kü çekelim...

Neyse efendicim. Mevzu o deil.. Bakın mevzu ne? Bu göç eden zati muhteremler.Avrupa da ki rezaleti, ahlaksızlığın diz boyu olduğunu görüp, hak yol olan dinlerine daha da sıkı sarılmıştır. Hatta gavur zındıklara bu muhteşem dini anlatmak ve onları bi nebzede olsun, cehennemin ateşinden kurtarmayı kendilerine görev bellemişlerdir. İslam ‘a kazandırdığın gavur kadar, sevap alacaksın, ibaresinden yola çıkarak, başta sarık elde tespih, işe başlamışlardır. Avrupa gavur filandır ama müslümün dinini yaşamasına müsaade ederJ öyle özgür yaniJ

Tatillerde Türkiye’ye dönen ve memleketin halini gören bitler, dinin asıl Avrupa da yaşandığının başlarını sallaya sallaya anlatmışlardır. Bu kötü gidişe dur diyecek, yine onlardır. Bunun için, camilerde eurolar, namazdan sonra toplanmış,er kişi niyetine yardımlar yapılmıştır. Adlarına aslan kaplancılar diyen bu güruh devasalaşmıştır.

Aslan kaplancılarla dirsek temaslı, memlekete hayırları dokunacak az ılımlı olan nur yüzlüler içinse, yumurtadan çıkacak vakit gelmiştir. Bu sıcak yeşil sermayenin, oluşmasının sağlayan Avrupa da ki bitler, kas gücü yerinde, ama beyin gücü olmadığından kazandıkları paralarının büyük bir kısmını sürekli mazlum halkıma veda hutbesini okuyup, müslüm olan faiz yemez..ee ne yapalım paralarınızı bize verin , alın size kar payı, diyen, haliyle süreli zarar ettiklerini iddia eden, islami holdinglere kaptırmışlardır.
Bu nur yüzlüler, mazlumlara cennetten en iyi yeri tahsis etmiş ve paraları kaparak Türkiye’ye dönmüştür. Bu paraların bi kısmı sevgili mazlum halkımın mümine sine malum belediyeler tarafından dağıtılan beleş aker eşarpları ve pardösü olarak geri dönmüştür. Bi nevi hayır işiJ

Ve günlerden bi günJ aa bide bu zat-ı muhteremi, sayın devletlumuzun sağ kolu bakanı, yalakası, kan akıtanıyla birlikte, bi cuma namazını niyaz ederken görmeyelim miJ TV de bu zatı muhteremi pak partinin,bakanının yanında gören dini bütün gurbetçimiz, bi Almanya seyahatinde, devletlu ye sual etmiştir-demiştir ki; paralarımızı çalan bu hırsız sizinle cuma namazı niyaz eder efem, biz paralarımızı isterük!!! Cennete de gidemeyeceğiz zahir)))

Devletlum bi aslan gibi kükreyerek cevap verür.-bana mı sordun, paranı verirken, şimdi benden istiyon...başında örtüsü, gözleri yaşlı mümine gurbetçi, türbancağızının uçlarıyla gözyaşlarını siler ve salondan çıkarılır.....Arkası yarın, dizi psikolojisi:) Avrupa nasıl bitlendi 2:) çok yakında vizyonda:) izleyin beni anacımmm diye araya bi seda sayan repliği sıkıştırayım da reytinglerim tavan yapsın:)çok hoş:)

Hiç yorum yok: