Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k

Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k
Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü, kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, kalemlikten çıkardı.Sustu.Anladı.

26 Aralık 2009 Cumartesi

AVRUPA NASIL BİTLENDİ -3-:)

Sol duyumun dediğidir:)

Avrupanın etekleri havalandıkca, daha aşagıda olanlar bu manzara karşısında galeyana kapılır ve bir an önce avrupanın kapısından cıkk… olmadı bacasından (bi hatun bulup evlenmek, sara-musa aşkı, genelde bu hatunlar şişko ve çirkin olur.-beyaz evlilik-) en sağlam yoldan girmeye çalışırlar. Bacasından da giremeyenler başka bir açıklıktan avrupaya kavuşmanın hayliyle yaşarlar.
Bu muhteşem kapıdan içeri girmeyi başarıp avrupanın, tadına varan birinci grup, geçen bölümde bahsettiğimiz hak dine dönen aslan kaplancılar -ikinci grup, yıllarca türküm doğruyum deyip kandırılmış, Avrupa ya gidince özlerine dönüp kürt olduklarını fark etmiş insancıklar:)
Üçüncü grupsa, nur yüzlüler:)) Nur yüzlüleri Avrupayla sınırlandırmamak lazım, hemen belirtelim, bi elleride sam amcanın cebindedir:)
Açıktan değil, sinsi sinsi :))kuralları yıkmak için onları bilmelisin tezinden hareketle, sistemin içine sızmış, yumurtadan çıkacakları vakitleri sabır ve sükunetle beklemişlerdir. Bu süreçte tedbirsiz iş, abdestsiz namaz gibidir diye fetva veren kuluçkanın civcivleri, uygun anı bi engerek gibi kollamışlardır. Kuluçkanın kim olduğunu bi tahmin edin bakalım:)

Atatürk’e beton kemal diyen zihniyet nihayet palazlanacak yerini bulmuştur. Ampulü yakacak bi enerji kaynağına ulaşmışlardır sonunda. Türkiye denizinde, Yolunu kaybetmiş , bu modern müslüm, siluetindeki kardeşlere, yol gösterecek bi fenere ihtiyaç vardır ki; bu fener, nur yüzlülerin ışığıyla aydınlanan gündüz feneridir:)

Ampulün ışığıyla aydınlana avrupada ki bitler, üre ama üretme!!!(-sayın devletlumun naçiz hane sloganıyla) üç tane doğurmuş, üçte yetmez beş tane, beşte yetmez altı tane ver ver, ver, ver allahım ver, demüşler, bu istekleri hak teala katında makbule geçmiştür :) aa bide ne görsünler. Ne kadar çocuk doğursan o kadar para veriyo bu Avrupalı salakolar:) looo hem de yuro :))) Oğlum maho, yataktan çıkma heç, hesap ettim dokuz doğursak memleketin en has yerinden dupleks bi daire, cepte:)) Müslümler çoğalsın:) bide minare isterük, en büyüğünden:) kılıfını hazırladık nasıl olsa:):)))2050de avrupayı ele geçirecez. Bunların zürriyeti kesilmiş :)
Yakın tarihte fırınlanan azınlıkların taze et kokusu burunlarına vurunca, kendilerine gelirler :)))))) the end

4 yorum:

http://abebedorespgondufo.blogs.sapo.pt/ dedi ki...
Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.
neferteti dedi ki...

piştt..kimsin sen:) reklamcı amca mısın? allam yaa...biri yuakrıdakinin ne olduğunu söyleyebilirmi:)

fer nia dedi ki...

geldim, okudum..ağlanacak halimize de güldüm..
muhhhteşem nefer:)

neferteti dedi ki...

tşk beyaz şirin:)