Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k

Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k
Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü, kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, kalemlikten çıkardı.Sustu.Anladı.

25 Aralık 2009 Cuma

AVRUPA NASIL BİTLENDİ -2-:)))

Sol duyumun dediğidir:)

Arkası yarın, denilen gün gelip çatmıştır. Avrupa nasıl bitlendi yazı dizimizin en heyecanlı bölümü(bu bölümde esas kızla, esas oğlan yasak bi aşk yaşayacaktır)

Efendime söyleyeyim, efendime söylerken sizd edinleyin. Çekirge sürüsü gibi avrupanın önce kapısından,( bu çekirge sürülerinin sonu gelmeyeceğini fark eden avrupa, kapıları kapatınca, bacasından içeri giren bu guruhun bi kısmı, geçen bölümde bahsedildiği üzere, malüm dini bütün cemaatlere kendini vermiş, diğer önemli kısımda, avrupanın eteklerinn havalanmasından mıdır nedir, kendini daha bi özgür hissetmiş, yaşasın ezilen halkların özgürlüğü sloganlarıyla sokaklara dökülmüş, artık kendilerine türk denilmesinden utanç duymuş, özüne dönmüş kürtlerdir:)

Artık her önüne gelen avrupayıya, tabi bazı kurnaz avrupalıların destekleriyle, bu özgürlük düşkünü, emperyalizme karşı ezilen halk kürtler, artık tuvalet alışkanlığı da kazandıklarına göre bi ülke kurmalarının, vakti geldiği gibi hikayeler anlatmışlardır.

Memlekette terörist Avrupada özgürlük savaşcısı olarak anılan, bu sözde emperyalizme karşı savaşan kürt faşolar, markın ve doların bi zamanlar, böyle paralar vardı efem, desteğiyle bayağı bi palazlanmışlardır.

Memlekette ki, şimdilerde rahmetli (cennet mekan) bülbül sesli türkücünn dağlaaraa gel dağlara, vermez seni ellere, şarkısını dinleyip galeyana gelen, önceleri kendini türk sanıp, acı vatan Almanya'da gerçeği hanstan öğrenen, aslında türk değilde, kurt ya da ( bi ü harfi için kırmayalım şimdi birbirimizi:))) kürt olduklarını kanıksayan(bu iki ırk arasındaki farklılık ilk bakışta hemen tespit edilir, bi damirkalı bi arap gibi mesela :)) mazlum halkın velihatları, malüm türkücünün dağlarına çıkar ve ezilen kürt halkının haklarını elinde keleşle almaya kalkar.

Bu arada, şehirlere bombalar yağarken, Müjganla, sevüşeceklerini hayal eder:))
Hal hal değil, hal bildiğin gibi değil demiş feylezofun biri :) aynen o hesap.

Bunun yanında dağlara çıkıp bi che edasıyla savaşacağını, tahayyül edip, bu serabını gerçekleştiremeyen grupsa, avrupanın havalanan etekleri altında üç beyazdan birinin satış ve organizsyonuyla ilgilenmiş, Türkiye'nin doğusundan kopup gelen, ''bi gram toz bi otobos:'') kürt atasözünden yola çıkarak, bul karoyu al parayı yapıp, bu örgütün kasa hesabını oluşturmuştur.

Bu bitler, biz artık türk değiliz, bundan sonra kürdüz, bu şerefsiz türkler bize böyle böyle yaptılar. Kızlarımızı okula gitmeye zorladılar. Dört karı almamıza müsade etmediler, gibi haklı sebeplerle kazandıkları markcıkları, bu malüm örgüte aktardılar.

Ve bu bitler avrupanınn, kafasından yavaş yavaş diğer bölgelerine kaymaya başlayınca! ! ! ! ! Arkası yarın. En heyecanlı yerinde kes :) dizi psikolojisi :)))))))

Hiç yorum yok: