Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k

Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k
Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü, kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, kalemlikten çıkardı.Sustu.Anladı.

8 Aralık 2009 Salı

Asiye nasıl kurtulur??? Türkiye nasıl yutulur??

sol duyumun dediğidir :)
Anabelli kuşlardanda küçükken bi oyuncuk izlemişti tiyatroda. Asiye nasıl kurtulur? ? ? ya da Asiye’nin kurtulma şansı var mıdır.:) Tek bi sahnesi kalmıştır bellekte. Asiye, sahnenin ortasında, etrafı erkeklerle sarılı, dürtükleyip duruyolar kızı :) Son demlerde, anabelli bi oyuncuk yazacak Türkiye nasıl kurtulur, diye. Çünkü hal, Asiye'nin durumundan daha vahimdir. Hal, hal değil, hal bildiğin gibi değil.)) yani o ka.:)))
Misal, bu ülkede aydın sayılmak için, angut özür dileyicilerden olmak şartı getirilmiştir -bu arada angut hoş bi kuştur.. :)) angutluğunun nedeni eşini kaybetmesinin travmasıdır. Bizim angutlarda bi travma geçiriyor herhal.:)) Neden sebep??? Bu ermeni mazlum halkının asıl derdi, zaman geçince anlaşılmıştır. Türkiye’den tazminat adı altında para koparmaya çalışıyorlar. AİHM Türkiye’ye azınlık vakıfları yüzünden ceza üstüne ceza kesiyo. ..eee bu mahkemenin hakimleri, barbar Türkler olgusuyla yetişmiş, tek dişi kalmış canavarın torunları. Hak vermek lazım.


Efendime söyleyeyim, efendime söylerken sizde dinleyin .Bu özür dileyici angutlar, bi dem sonra Kıbrıs için, Yunandan özür dileyeceklerdir. Devletlüm bizi mozaik pasta yapmaya karar vermiş :)aferim:) Eski şehir isimlerini iadeyle işe başladı:) Bu işin sonu istanbulun, kostantinapol olmasına kadar gider:)
Bu düşünceyi yaymaya çalışan kürt faşistlerin derdi elbette doğuda bi kürt devleti kurup, kuzey ıraktaki daha mazlum, ezilmiş, Amerikan sevicileri kardeşleriyle kucaklaşmaktır. Zati, bu ülkede buna karşı bi duruş sergiliyorsan ya faşistsindir ya da yarı aydın:)
Diğer grup muhammedin ümmedi. Atatürk’e beton Kemal diyen zihniyet, nihayet meyvelerini toplamaya başlamıştır. Resmi tarih bi yalandır safsatası. Efendim aslında Atatürk’ü ülkeyi kurtarmak için cihan padişahı Anadolu’ya göndermiştir. Yani İstanbul da karılarla fink atmasına rağmen asıl kahraman yine padişah efendimizdir) Bi cesaretini toplayıp Anadolu’ya geçse, mazlum halkım galeyana gelecek, belki de kurtuluş savaşında bu kadar can gitmeyecekti. Ama yinede kahraman odur:). Allahın dünyadaki gölgesi. Kabe’nin kapısını koparıp Topkapı’ya getirince, oh:))) oldu da bitti maşallah :)) al sana bi halife :))

Masum çocuklar Atatürk heykeline, kar topu atar önce, sonra polise taş, sonra mehmetçiğe kurşun bi baktın diri diri kızını yakmışlar sokak ortasında.

Ölüm!!!! yine ölüm!!! yine ölüm!!! bayrağa sarılı bedenler..
O ara sol duyum çıktı geldi, elleri şerha şerha, bağrı hun dedi ki, DURUN KALABALIKLAR BURASI ÇIKMAZ SOKAK, KALDIRIP KOLLARINI MAKAS GİBİ AÇARAK.

1 yorum:

fer nia dedi ki...

harika bi yazı nefer..aklına yüreğine..aynen devam:)