Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k

Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k
Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü, kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, kalemlikten çıkardı.Sustu.Anladı.

29 Kasım 2009 Pazar

Buzlar kraliçesi:))

sol duyumun dediğidir:)

Anabelli ormanda yaşayan yedi cücelerden biriydi ve masal dinlemeyi severdi. Bana bi masal anlat baba, içinde tüm oyunlarım, kurtla kuzu olsunn, şekerle bal. O demlerden beri film müzikleri dinlemeye bayılırdı. Ne hoş diziydi süper baba. Bi zamanlar TRT1 vardı. Kalitenin adıydı. Rivayete göre bi reyting canavarı, bu trafik canavarı gibi bişi:)) olsun, canavarlı filan ya, seviyo böyle benzetmeleri anabelli çok masalsı, onu yutmuş:)bi prensin gelip , onu reyting canavarının midesinden kurtarmasını bekliyo.
O bekleye dursun. Efendime sölim. Mevzu o değil. Bakın mevzu ne. Bu TRT nin 2 side var dı bi demler. Çay demler TRT2 deki buz pateni yarışmalarını izlerdi anabelli. Buzda uçan melekler. Onlardan biriydi Katerine Witt. Bilenler biliriler. Buzların güzel meleği. Asalet, onur, başarının ve barışın tanrıçası ve o, buzda kayarken, küçük kutunun içinden çıkardı adeta, ormanda yedi cücelerle birlikte, kayardı.
Ben Katerina Witt olacam, diye bağırdı anbelli bi dem. Onun gibi, buzlarda kayacam:))O ara büyük ağaç sesini duyduda, g..tünü, açaçak başka bi yer bulamadın mı dedi:)) o bakınca bi tek g..t görüyordu her şeyi:))
Aldı da dersini ediyor ezber, diye bi türkü tutturdu sonra, ne hoş türküdür:) olur muydu dans eden bi ağaç ormanda. cık..olmaz dedi, sağduyum çıktı geldi. Ben bi bilici olacam dedi, kara bi tahtanın başında:))hah..dedi büyük ağaç, aferim, işte böyle ol:)
Sol duyum onu duydu, kollarını bi tavuk gibi, çırpıştırdı. bukbukbubkkkkkk diye bağırdı. Seni gidi korkak tavuk, demek bi bilici olacaksın kara bi tahtanın başındaaaaaaaa:)))))

Ve bi gün, yıllardan sonra, yollardan sonraaaaaaaa, Katerina Witin dans ettiği yugoslavya nın en büyük buz dansı pistinde, kokmasınlar diye, binlerce Bosnalı'nın ölü bedenini görünce, inandığı bişey daha yok oldu. Bu gidişle, inandığı hiç birşey kalmayacak. İnandığı hiç birşey, kalmayan insanlar ki, onlardan kılmasın beni tanrı Poee, gerçek ölüler onlardır dedi, sol duyum çıktı geldi:(

Hiç yorum yok: