Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k

Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k
Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü, kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, kalemlikten çıkardı.Sustu.Anladı.

5 Ekim 2009 Pazartesi

SURETİ VAR:)) AŞK YOK:)) çok hoş bi film:)

SURETLERRR…bilim kurgu film severler ekran başına:)))))

O bi alinnn taşcıyann…

Aynı nakaratttttttttt
Hep aynı aynııııııııııııı
Yarısı bayatttttttttt
Hep aynı aynııııııııı
Yarısı hayatttttttttt
Aynı nakarattttttttttt
Anlat anlattttttttttt
.....gürültü var ses yokk..
SURETİ var AŞK yokkk:)
ne hoş söler nazan hatunu:)
Profilimdeki, meraklarınız kutucuğuna yazdığım üzere, insanların çift yaratıldığı savı, dolaşır durur ormanda bi dönence misali. Ben kuşlardan da küçükken, bi ağacın kollarında rüzgarla dans ettiğim vakitlerin birinde ---saklambaç, ebe v.s gibi oyunları oynamayıp nie bi ağacın kollarında sallandığımı normal bi çocuk olma özelliğimle bağdaştırmanızı umuyorum:)) bi suretimin yeni adıyla kopyamın bi Doli misali, nerede, hangi hayatta , hangi ormanda gizlendiğini merak eder dururdum:)

Bi avuç karıncayı yüzebiliyorlar mı die bi leğen suya, attıktan sonra, cıkk..yüzemiyorlarmış..kanısına varıp :)))onlara düzenlediğim cenaze töreninde,----(( mezarlarına biraz şeker gömmüştüm:)itiraf.com:))))-----, uzun bi karınca kortejini oluşturma nedenimi de bu bitmez tükenmez garip merakıma bağlıyorum...o salak mankafa, karınca mezarımı tekmelemeseydi, herkesi, karıncalarla konuştuğuma inandıracaktım nerdeyse::)
Ormanda meraklı olmak, cüzamlı olmak gibi bi şeydi.…bide kız kısmı meraklı olunca..eyvah! yandı gülüm keten helva:)
Neyse efendicim , ama mevzu o deil. Bakın mevzu ne:)

Bu filmciğin adını duyar duymaz..hah..işte dedim..dünyanın bi ucunda benim gibi düşünen biri:) Başrolde brus wills aktörü…en saf haliyle…öle gözler çökmüş…gıdısı çıkmış..o kadar gerçek yani:)

Şöyle bi özet geçeyim. Harika bi yazılım proğramı hazırlıyo Bil Geyt gibi bi dahi. Amaç sakat insanların, doğal hayatlarını devam ettirebilmesi. Ama işin seyri değişiyo. Her insan kendine bi suret seçebiliyo..Bi bilisayar, yardımıyla, bu sureti yönetebiliyor.. Misal sizin emirlerinize itaat eden bi androit:)) velhasıl siz evinizden, hiç dışarı çıkmadan, suretiniz sizin yerinize, tüm işlerinizi yapıyo…Siz onu bi bilgisayar koltuğundan, idare edebiliyorsunuz.

Bi süre sonra sokaklar, genç ve güzel , yakşılı ve kaslı, suretlerle doluyo..tabi şişko ve çirkin suret yok. Herkes hayalindeki kişiyi suret olarak seçebiliyo. Hayal gücünü seviyorum. Hayal et ve yaşa:))hoş…çok hoş:))

En çok beğendiğim sahne…suretlerin bağlantıları kesilince, sokaklar bi balon gibi sönen insan müsveddeleriyle doluyor. Ve gerçek insanlar, sistemin çökmesiyle birlikte sokaklara çıkıyo...şişman, çirkin, morarmış gözleriyle, sabahlıkları ve pofuduk terlikleriyle, güneşe bile bakamayan …velhasıl…ana fikir çok hoştu…bırakın şişman yada zayıf olsun insanlar..kısacık hayatı dolu dolu yaşayın…risk alın…ÇÜNKÜ HAYAT RİSK ALMAKTIR

1 yorum:

Sabri Eker dedi ki...

o kadar da süper bir film değil ki :)