Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k

Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k
Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü, kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, kalemlikten çıkardı.Sustu.Anladı.

2 Ekim 2009 Cuma

Hülyayla Gülbenin kürt açılımı:))

Susturamazsınnn...benii...kandıramzsınn beniii....ne hoş söler gülben hatunu.. son demlerde açılımı destekleyen cümlecikleriyle, kocacığının ailesine yaranmaya çalışıyo herhal:) hım..galiba evliliği son demlerini yaşıyo..cıkk..bu şekilde kurtaramazsın gülbenim :)
Açılım derken neyi kastettiğini bile bilmeyen, dansözden dönme şarkıcı daha porno kasetleri nette dolaşırken kendine en namuslusundan bi koca bulup, devletlümün öngörülerine uyarak 3 doğurdu :)) aferim :)
şimdilerde, türkiyenin en mazbut anası olup, kasasını doldurmaya çalışıyo :) hoş..elbette çok hoş :)
Peki bu açılım laflarını duyan, rakip parti misal avşar kızı boş durur mu :)) , ne hikmetse aniden, türklerin avşar boyundan geldik, demeçlerini unutup, efendicim, gülbende ne bilir..asıl kürt benim açıklamalarıyla, etnik kökenini anımsamasın mı :)
bi baktın avşar kızı koca...g..tüyle...-son demlerde ne bulduysa yedi herhal :)) tv de baş köşede..tüm kanallarda aynı anda fotojenik görüntücükler. :)))
gülbenin yediği en büyük goldür bu velhasıl :)
Etnik kökenini anımsayıp, nasılda prim yapmaya çalışıyo..elbette hakkıdır..
bu etnik kökeni vurgulayıp, bi film festivali olur, ödül kapmaya çalışan yönetmenler mi ararsın, misal kürt kızı, vurgusu yapılarak, ödülllere boğulan şaircikler mi ararsın, yazarcıklar mı ararsın..zati eğer kürt olup, ödül kapamamışsa savunması hazırdır..etnik ayrımcılık yapılıyo :)) hoş..çok hoş :)
batan geminin malları bunlarr...
Efendicim mevzu o deil..bakın mevzu ne..Artık ne mutlu türküm ifadesini bi faşizanlık belirtisi olarak sayan bu cennetlik zihniyet ve faşist kürtler, cumhuriyetin yılmaz bekçilerini, efendicim kardeşiz ama kardeşliğini bil, kardeş olman, kafamıza s..ççmanızı, gerektirmez diyen vatan evlatlarını, gerek ergenekoncu v.s die susturan, bi gece vakti evlerini basıp apar topar götüren, neyle suçlandığını bilmeden hücrelere tıkan, bu zihniyet başarılı da olmuştur elbet..
Ama siz ne kadarını, ne kadar süre, susturacaksız daha..Bursa stadyumun da bağıran binlerce genci susturun bakalım..onların düşüncelerini yazan, anlatan insanları susturduğunuz gibi....
emin olun..stadlarda bağırmaya ve suçsuz kürtleri itham etmeye, devam edeceklerdir. Çünkü DTPnin siyasal kürtçülük yapıp, tüm kürtlerin velihatıymış gibi davranmasına izin veririseniz bundan, suçsuz kürt vatandaşlarımız zarar görecektir..
Bu gün stadyumda, yarın, okulda ve yarın sokaktaa....
gericiliğe ve bölücülüğe karşı! ! !
Ne mutlu türküm diyene..
neferteti mazlum halkını selamlar.. :)

3 yorum:

fatma sancak dedi ki...

hoşgeldin, neler oluyor burada, çok gürültü etme he mi :) seni gördüğüme sevindim huysuz kadın.

neferteti dedi ki...

allam ya..tanıdık cümleler görmek ne hoş:)
bloğuna geldim...biri seni gözliyi:)
aşkk gibbiii...
sevda gibii..
huysuz veeeeee, tatlı kadınn...
ne hoş türküdür:))

fer nia dedi ki...

hem güldürüp hem düşündürüyosun ya..harikasın ne diyim:)