Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k

Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k
Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü, kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, kalemlikten çıkardı.Sustu.Anladı.

18 Ekim 2009 Pazar

Hacı yağı çekmek.:)) Ertuğrul hoca efendi:)

sol duyumun dediğidir:)

Yemen ellerinde veysel karani ilahisini gözleri kapalı huşu içinde terennüm ettiğim vakitlerin birinde bu zındık sol duyum çıkar gelir bi şeytan misali, kulacığıma fitne lafcıklar fısıldardı.

Neyseki bi minel cenneti ven nas çekerdimde bu şeytan kısmı mübarek sözleri duyarda kaçacak delik arardı. Hak bi gün bana o mübarek türbenin etrafında dönmeyi nasip eder inşallah..fakat mübareğin şartlarında beşinci sırada bu hac vazifesi olur ki, önce zengin olup bul karoyu al parayı durumunu gerçekleştirmek caizdir. Olsun bu münafık tırıs tırıs gezer orda burda inşallah günlerden bi gün orada da şöle bi dönecek rumi misali:)

Ama efendim mevzu o de ğil.Bakın mevzu ne. Efendime sölim efendime söylerken sizde dinleyin. Devletin paracıklarıyla mübarek toprakları ziyaret edip, cennette yer kapma mevzusu bizim tombilik özala kadar dayanır. Bu zatı muhterem papatyasının elinden tuttuğu gibi:))) ---papatya ekran koruyuculu deniz anasının---:)) mübarek topraklarda soluğu almaz mı:)):) bizim ümmedi muhammed de ihram içindeki devletlülerini gözleri yaşlarla izler:)) gazetelerde boy boy fotocuklar...) bi seçim sonra onlara oy olarak, dönecek mübarek laflar. Bir iki iyi adam ey mazlum halk miletin vergisiyle hac mı olur desede, bu gazeteci tayfasının:)MİSAL BEKİR COŞKUN:) dinsiz imansız belleyen mazlumlar, devletlülerini alkışlar. Dahası bu davranış biçimi en erken seçimde sandıçıkları oy olarak doldurur.
Efendime sölim, bu olaycık zincirleme bi reaksiyon yaratmış, ER-y-erebakan ve tayfası hatun -karı -kız-torun -torba yine vaktin birinde mübarek toprakları ziyaret edip, kralın sarayında cennetten en mübarek yeri kapmak için bi iki U dönüşü yapmıştır:)
Diyeceksin ki bunun nesi ilginç, adamcağazlar onca servetin içinde anca başbakan olunca kendilerini zengin hissediyolar misal bi gemicik alıyo oğluna bi şirketcik açıyo torununa bunlar olağan şeyler artık:))
Ama son demlerde bu zındık basının yola geldiğini gören, mazlum halkım ee hakkın yolu birdir diyerek sayın ertuğrul özkök hocanın ihramlar içindeki halini görünce..hah! dedi sonunda doğru yolu buldular.bBide gazetesinin sayfacığında çarşaf çarşaf mübarek yazılar. Eline gelen listeyi bismillah çekip Bekir coşkunu gazeteden kovan şimdi sıra özdilde :) cennetin en hurili yerinde bir parsel arsayı hak etti malüm:) devletlümün gözüne girebildi mi bilinmez. Şimdi kocatepede bi bayram namazında saf tutmaya bakar:) tüm vergi borçları yenilir yutulur. en az ertugrul hocanın giydiği ihram kadar beyaz bi sayfa açılır:)


O ara solduyum çıktı geldi, Alev Alatlı hatununun bi deyişini terennüm etti. Bu ülke tarih karşısında hiç bir dem AK lanamayacak olan bu parti sayesinde CAMİLERİ DOLDURAN GERCEK MÜMİNLERİNİ KAYBETTİ:)dedi ve bir türkücük terennüm etti. Sordum sarı çiceğe sen yunus bilir misin? Çiçek dedi derviş baba, sen yunus değil misin:)
Neferteti mazlum halkını selamlar:)

2 yorum:

fer nia dedi ki...

eveet, okumuştum bu yazıyı..alemsin vesselam..
ama yerden göğe de...

neferteti dedi ki...

tşk mavi şirin:)çok hoşsun:)