Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k

Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k
Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü, kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, kalemlikten çıkardı.Sustu.Anladı.

4 Ekim 2009 Pazar

Çıbıldak venüs:)

Antalyadaki çıbıldak VENÜS heykeli yakıldı :)

Efendicim bu güzide ülkemin her köşesi ayrı bi güzel, tırıss tırıss, gez gez bitmez. Ama bi şehri var ki, kutsal topraklar gibi öle ara sıra gidip tavaf edecen, misal günahlarından arınacan öle ferahlıyo insan :) elbet her kutsal paraya baktığı gibi, bul karoyu al parayı olayı :) bu para denen menem şeyin kazanılması zaman alıyo, ama harcanması..cıkk..onbeş günde finiş:)

Efendicim ama mevzu o deil. Bakın mevzu ne.Türkiyenin en büyük film festivali, ülkeciğimin en modern şehri olarak görülen Antalya'da yapılır. Bide bi heykelcik konulur parka VENÜS . Ama efendim gelin görün ki bu heykelin memişleri dışarda:))
Venüs deyince aklıma hep venüs wilyıms geliyo cık..hiç sevmedim onu kortlarda .O gitsin Anna kornikova gelsin:))
Ama efendim mevzu o deil.
Geçen dönem sırf bu heykel yüzünden abdesti kaçan mazlumlar dini bütün parti olan AK partiyi seçmişler, seçilen belediye başkanı ilk iş olarak bu memişleri görülen o..r pp heykeli kaldırmış bu vesileyle bi çok müslümün hayır duasını almıştır. Aman efendim gelin görün ki, bi sonraki seçimde bu zındıklar başkanlığı kapmasın mı :) ertesi gün çıbıldak venüs, memişleri açıkta, ulu orta parkta :))
Her sabah abdestini alıp, işe giderken bu çıbıldak venüsün tahrikleriyle abdesti kaçan mübarek parti yandaşları((bu durumda eve dönüp tekrar gusul alacak mazlumun halini bi düşünün :) el-insaf :)))) en doğru kararı verip gizlice bu heykeli ateşe vermişlerdir :)))
Yapılan kriminal incelemeler sonucunda, yakılmadan önce, venüs heykeline tecavüz edilip edilmediği araştırılmaktadır :)

Hiç yorum yok: