Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k

Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k
Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü, kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, kalemlikten çıkardı.Sustu.Anladı.

22 Eylül 2009 Salı

Var mısın, yok musun? Aç mısın, tok musun:)

VAR MISIN YOK MUSUN:):)) Aç mısın? -Tok musun?:)

Akşam dudağının kenarındaki kendini beğenmişlik çizgisinin daha bi derinleşerek yaşlılık çizgisine doğru yavaş yavaş kaydığını gören anabelli, hayatı koşar adım, yani anlayacağınız tırıss tırıs tamamlamaya karar verdi.İlk iş olarak piyasayı takip için, bi tv keyfi yapayım dedi. Aha bi yarışmacık! ..allam ya.:))o kuşlardan da küçükken bi yarışmacık vardı.trt 1 de, ben bilirim adcığıyla yayınlanan, sorulan, tüm sorulara cevap versen bile ancak bi araba paracığı kazanıyordun.yuh.!!.şimdi öle miJ) misal..miletin cebince para yok diyen zihniyet utansınn. Milletin cepleri parayı taşıyamıyo da, yükleniyo mazlum halkım kredi kartlarına.
Bu yarışmacıkta varım diyosun.işte o ka.:) Hangi dağın hangi tepesinde, hangi bitkinin yeşerdiği soran o trt1 in gıcık spikeri yok artık ortalıklarda. Artık, Acun gibi yahuşuklu..er kişiler meydanda. O bi pehlivan misal:)
Ama efendim mevzu o deil..bakın mevzu ne??Kamyon çeker on yirmi ton, gönlüm ister paris hilton diyen mazlum halkımın feryatlarını duyan yahuşuklu acun, taaaaa europadan paris hiltonu, “kız gel bakim buraya.” deyip, kulağından çekip getirmesin mi:)) yıllardır, yemeğin salçalısı karının kalçalısı felsefesiyle yoğrulan yahuşuklu türk erkeği, bu sıska karıda ne bulur bilmem dedi, sol duyum çıktı geldi:)
efendime sölim. Efendime söylerken sizde dinleyin..Bu hatuncuk, sarışın sarışın gülümseyip, mazlum halkımın kutusunu açtı. Bide konuşmacık yaptı.İstanbul çok güsel, şiş kebap, çok güzel, yine gelecem ben.die.:).mazlum halkım alkış kıyamet. Bi ümmedi muhammedin erkekliğini övmedi.Misal türk erkekleri çohh, yahuşlu filan, menajeri bu cümle için çok euro istemiş, ondan son anda söylemekten vazgeçmiş..:))Demem o ki; mazlum halkım, devletlümün dediği gibi, millette para var. Kutucuğunu paris hiltona açtıran, millette para var. Efendicim. JEy devletlüm. Türkiye de para var ora kesin:)) demem o ki sana; para üç beş kişinin cebinde gani:::)))biraz ekonomi bilgin varsa, bizim piramidin alt tarafı çookkk geniş, orta kısmı yok.hah..sen para var derken tepedeki üç beş kişiyi kastediyorsan, haklısın..senin gibilerde..misal son demlerde hısım akraba ayağına dalgalana albayraklarda para var:))
sol duyum çıktı geldi dedi ki:)))mazlum halkım!!!
Karar ver .Aç mısın tok musun.?Var mısın yok musun??Yoksa kutuna g..re..cekler...:))

Hiç yorum yok: