Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k

Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k
Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü, kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, kalemlikten çıkardı.Sustu.Anladı.

21 Eylül 2009 Pazartesi

TEHLİKELİ YAYINCILIK:)

Gel kardeşim elini ver banaaa...ye, iç, eğlen, gül oyna..kavgayı bırak her dembu şarkımı söyleee...dünyayaa, geldik bir kereeee......hey gidi bi zamanlar böle şarkılar vardı. böyle, şarkılarla eğlenen mutlu insanlar vardı..hoşş..çok hoş :))
Ama efendim mevzu o deil. Bakın mevzu ne? Efendime sölim efendime söylerken sizde dinleyin. Bu zındık basının hacca gidip doğru yolu bulanlarından birinin, gazeteciğindeki bi köşe yazarı hatunun yazıcığına takıldı gözcüklerim :)) Efendim hatun Türkiye'nin nesli tükenen bi kaç iyi adamlarından biri olan UĞUR DÜNDAR'a ithafen bi yazıcık yazmış.
Bu hatun kısmı savaşma seviş perspektifinden dünyaya baktığı için, silahlı askerleri tüh.. kaka die nitelendirir genellikle:) Bu dişi zat-ı muhterem, o silahlı askerlerin olmadığı sürecte şeyinin başına düşecek s..k sayısındaki artışı muhtemelen göz ardı eder :) misal..ıraktaki hatunlar :)
Efendicim, bu hatuncuğun köşe yazısının başlığı ' tehlikeli yayıncılıktır.' Peki bu tehlikeli yayıncılığı kimler yapmaktadır? Misal Uğur Dündar.Nasıl peki?? Şöyle ki; faşist kürt ellerinde monofol kokteyli oraya buraya saldırmıştır. Arabaları, dükkanları yağmalamıştır. Uğur dündar bunu flaş haber die sunmuştur.. misal DEP li zat-ı muhterem, bizim önümüzde üç engel vardır..başbuğ-baykal- bahçeli açıklamaları yapmış, daha da palazlanıp TSK silah bırak çağrısını gerçekleştirmiştir. Uğur dündar daha da ileri gidip bu haberide toplumu infiale sürükleyecek şekilde flaş haber olarak sunmuştur.. Bu tehkeli yayıncılıkmış aa dostlar :)

Türkiye’nin gerçekleri söyleyen bir iki gaztecisinden biri olan, Uğur Dündara aba altından sopa gösterme muhabbeti..bu elbette A planıdır..baktı devam ediyor ikinci plana geçilir ergenekoncu die içeri alınır:)
Peki tehlikeli olmayan yayıncılık nasıl yapılır? Misal kürt faşist dükkanları arabaları yağmalayıp yaktığında bunu üçüncü, hatta dördüncü haber olarak verilir. Kürt faşist mümkünse karanlıktan yararlanıp, gazi mahallesini arka sokaklarında kaybolur.
Artık Türkiye daha bi özgürleşmiştir..Artık ne mutlu kürdüm deme devri gelmiştir..Misal bi hatun şair ya da yazarcık bi ödül kapınca, ' kürt kızı' vurgusu yapılarak kürt kimliği öne çıkarılır.Ama bi kürt 40 kişiyi çoluk çocuk demeden kurşuna dizerse..cık..burada etnik kimliği vurgulamak tehlikeli yayıncılıktır.
Keza bi kürt bacak arası muhabbetiyle kendi kız kardeşinin peşine düşer onu bi cani gibi sokak ortasında kurşunlar yada bıçaklarsa yine burada da kürt kimliği vurgulamak tehlikeli yayıncılıktır. :)))
sol duyum çıktı geldi dedi ki; bu bir holıvıt senaryosudur velhasıl :))) hımm....demek etnik kimlik önemli amma velakin, kürt kimliği sadece pozitif olaylarda vurgulanmalı, olumsuz örnekler ekarte edilmelidir.. :)) bu senariste bi alkış lütfennn:))
neferteti mazlum halkını selamlar :)

Hiç yorum yok: