Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k

Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, k
Kalem kılıçtan keskin değilmiş, gördü, kavradı.Keskin bir kılıç karşısında kalem, susar, tırsardı, kalemlikten çıkardı.Sustu.Anladı.

22 Eylül 2009 Salı

Erkekler üzerine hasbihal:)

erkekler üzerine hasbihal :)
Bütün kızlar toplandık..toplandıkk..sorduk niye yıprandıkk..yıprandıkk...biz onlardan hoşlandıkk..hoşlandıkk..şimdi nie zorlandıkk..zor-lan-dık, zorrrr-lan-dıkkk :))
Tatilimizin en neşeli gününde tekne turundaki animatör zat- muhterem, bizim kız grubuna ithafen bu parçayı çaldırınca.. :)) hep bir ağızdan bağıra çağıra söledik. Nil hatununun duymayacağını umarak :)) hepimiz bi güzel , bi güzell.! ! yani o ka :)) Üç öğünün biri salata. Kızlardan biri, geçenlerde bi hatun köşe yazarının bu konudaki bi yazıcığını okumuş, anlattı. Şaşkoloz bi şekilde güldük :))
Efendim mevzu şu: Bu yazar hatuncuk, kız arkadşlarıyla lüks bi restoranda bekar bekar otururken içeriye, yanında yakışıklı kocalarıyla şişko hatunlar girer, yanlarında, çocuklarıyla. Karşılarında oturur, koca bi pizayı mideyi indirir şişko hatun :)) Bizim kızlar olaya bozulur.Yuh der içlerinden biri ! Kızım salata yiyip sabah akşam plates yapan biziz, üstelik o şişkolardan katkat güzeliz. İnanamıyorum yaaaaaaaaaa....nasıl yakışıklı kocaları kapmışlar :)))) Bu restoranda yediklerine göre yakışıklı zengin kocaları kapmışlar die tamamladı diğeri :))) yuhh! ! !
Biz nerdeeee yanlış yaptıkkkk....die malüm türkünün nakaratını terennüm ederken, neyseki bir diğeri olayı analiz etti :)) Bu man kafalı erkekler güzel hatun sevmiyor aslında. Çocukluktan gelen bi alışkanlık bu, yemeklerini yapan, elbiselerini yıkayan, her zil çaldığında koşan hatun modeli belleğe kazınmış :)) artık bellek altın oranı şeyine takmış varsa yoksa, yemekkk, yemekk diyo :)) seks isteyincede kendine ucuzundan bi metres ayarlıyo..oh..olduda bitti maşallah..
cık.....cıkk....artık yenilmiş ordular kadar eziktik..çekip gittik :)) parka ve yürek paramparça :)) hoş yaa..çok hoş :)

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Onemli degil sekerim sizin bacak arasi ozgur,
atlayin buldugunuz erkegin ustune olur biter,
demek sizin gibilerden de ancak metres oluyor niye kocunuyorsunuz.
(Not bu yazimi gorup sisman oldugumu sanmayin tig gibiyim bekarim ama orda burda oturup onun bunun erkegine bakip agzim sulanmiyor.

Ha gayret canim devam et belki insanlasma evriminde biraz ilerlersin